Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: Używaj jak chcesz, ale pełen efekt uzyskasz na skórze po połączeniu z Twoim pH skóry. Tak samo rozcieranie, ostatnio dałem coś ojcu do przetestowania jak zobaczyłem, że przymierza się do rozcierania to mu odruchowo uderzyłem dosyć mocno w przedramię mówiąc "co Ty #!$%@? robisz" xD Po chwili konsternacji jego i mojej przeprosiłem, tłumacząc że odruch i żeby tak nie robił.
@AgentGRU: #!$%@?.jpg co za bzdura, jak najbardziej można zarówno na skórę, jak i na ubranie. W moim przypadku jednakże lepiej się trzymają na ciuchach, no i mniejsze ryzyko ewentualnej reakcji alergicznej ze względu na bezpośredni kontakt skóry z chemią. Lepiej zachować zdrowy rozsądek, czyli kilka psików na szyje i na nadgarstki i resztę psików na koszulę/ubranie, nie na gołe ciało.
onet to rak, dodaj sobie tą stronę lepiej do zablokowanych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SpasticInk powodzenia na ubraniach jak psikniesz specyfikiem robionym pod Arabów ʕʔ

Plama i ciuch do kosza

@Minishcap:

Niedawno użyłem Black Afgano w okolicach obojczyków, założyłem biały t-shirt zanim zapach w 100 procentach wyschnął no i plama. Wrzuciłem od razu do pralki i zeszło. Kiedyś spsikalem też biała koszulkę można by pomyśleć że czymś dosyć bezpiecznym dla niej - Dior Homme Cologne, wtedy zostawiłem do wyschnięcia. Plamy nie