Wpis z mikrobloga

małe strzałki


@chianski: małe strzałki to rak dzisiejszych laptopow. Odrzucasz modele z małymi strzałkami i z pozostałych 3% musisz coś wybrać. Patola.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
A Linux? Filmu nie da się zmontować bo kdenlive jest #!$%@? warty xD

@koneser_azbestu:
Kiedy wy #!$%@? zrozumiecie że Linux nie ma zastępować windowsa ani macos, on jest do specyficznych rzeczy - nie do codziennego użytku
  • Odpowiedz
  • 0
Się #!$%@? śmiejcie a co roku mamy przetarg do coar (centrum obsługi administracji rządowej) i za każdym razem połowa sprzętu pisana jest pod Apple, do każdego wymagany jest windows xD
  • Odpowiedz
@Tea: @koneser_azbestu: No Elo Panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to jestem przeciwny wojnom pt. który OS jest najlepszy ale aktualnie unikam windowsa jak ognia bo ten system zaczyna mnie tak niemiłosiernie #!$%@?ć, że to jest głowa mała xD. Nieistotne, że chodzi na najmocniejszym sprzęcie w moim domu i służy tak na prawdę tylko do grania i tak potrafi zamulić albo się przyciąć.

MacOS na macbooku
Kacorek - @Tea: @koneser_azbestu: No Elo Panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to jestem prz...

źródło: comment_0IVrsSQe0ucYrCHA5l8mVfXRM4q8GdZM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@koneser_azbestu: I tak wyglada początek konstruktywnej dyskusji :).

Ogolnie winda u mnie ma straszny problem ze sobą i np. Po aktualizacji sterownika grafiki muszę się przelogować bo nie działa menu start. A od dzisiaj mam problem z używaniem 7-zipa na C:/ xD
  • Odpowiedz
@Tea: jak się pisze na klawiaturze z tyldą na dole zamiast na górze? Przymierzam się od dłuższego czasu do zakupu macbooka, ale trudno mi sobie wyobrazić jak miałbym się przyzwyczaić do tego, że mam tyldę na dole.
  • Odpowiedz
@Kacorek nie wiem co Ty robisz na tej windzie, ale używam 10 od premiery na 2 kompach i nie zdarzyło mi się ani razu żeby mi 5gb ramu #!$%@? przy starcie ani żadne wariacje ze sterownikami xD z drugiej strony to trochę jak z Androidem, Windows działa na tysiącach konfiguracji, a MacOS ma "swoje własne" produkty w określonych konfiguracjach, więc występowanie tego typu krzaków jest stokroć mniejsze. Ja sam używam naprzemiennie windowsa
  • Odpowiedz
Kiedy wy #!$%@? zrozumiecie że Linux nie ma zastępować windowsa ani macos


@Anon_wluj: #!$%@? ale czemu nie? Ubuntu dla normalnego użytkownika jest spokojnie na poziomie Windowsa czy MacOS, jedyna różnica to to że mniej osób jest przyzwyczajonych do wyglądu GNOME. Gdyby jeszcze MS wydał Office'a na Linux'a to do zadań biurowych byłby wystarczający.

Jest soft komercyjny np Adobe czy Unity, fajnie się koduje, ekosystem, steam też nie głupio chodzi...

A Linux?
  • Odpowiedz