Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#rozowepaski
#kosmetyki
#makijaz

Musse wam powiedziec, ze jestem zachwycona ()
Mam cere mieszana z dosc mocno przetluszczajaca sie strefa T i mialam problem zawsze z tym, ze po godzinie swiecilam sie jak kula dyskotekowa xD

Od dawna w internecie hitem jest puder translucent z Laury Mercier, ale bardzo dlugo sie wzbraniałam ze względu na cenę.
Na black friday wynalazlam go w super promocji (60% mniej) i mimo ze wciaz byl dosc drogi to stwierdzilam kij tam, najwyzej dam mamie na gwiazdkę, jej się niemal wszystko sprawdza :p

Ale no przyszło, zaczelam używać i jestem zachwycona (ʘʘ) dlaczego nie kupilam jej wczesniej. 5h po wyjściu z domu wciaz wygladam nienagannie co wcześniej nie zdarzylo sie NIGDY.

Być moze efekt wspomogly inne kosmetyki, ale i tak jest super.
Polecam Wam, Mirabelki.
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LastCookie: ja duzo przetestowalam wczesniej - paese, ten super polecany z golden rose, bourjois tez mialam, bananowe wibo, hude beuty...

I laura jak na razie wypada najlepiej z calej gromadki ()

Kupilam za 113zl na lookfantastic wiec w przeliczeniu ze to jest 29g to cena juz bardzo korzystna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LastCookie: wyprzedal sie w trakcke black friday, trzeba bedzie poczekac :(
Dluzej byl dostępny ten w kolorze deep, ale ostatecznie tez juz wyszedl.

Ogolnie lookfantastic mialo fajne oferty. Za 40zl kupilam travel size all nightera i maly cicapair

Jego oplaca sie zamawiac nawet bez wiekszych promocji - regularna cena full size i nich to 155zl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qzka: aktualnie zadnego, nie mam zadnych problemow skornych poza delikatnymi naczynkami na policzkach.

Teraz uzywam baze porefessional z benefitu i na to krem cicapair ten regulujący koloryt i na wierzch cyk puder
@Shyvana: Od lat nastoletnich męczyłam się z tłustą skórą, terapia izotekiem zmniejszyła problem o jakieś 10-15%. Dopiero hormony dają radę. Nawet nie same antyki, bo na nich nie mam trądziku, ale skóra dalej tłusta. Wydębiłam miesiąc temu od gina ponownie androcur i już nie mogę się doczekać działania. Na myśl o nieprzetłuszczających się włosach i matowej skórze również na plecach/dekolcie robi mi się cieplutko na serduszku (