Wpis z mikrobloga

Jebnąłem sobie badanka dziś z rana i jeden pomiar wyszedł mi niemal tak samo jakbym dopiero co skończył 10-12 tygowniową redukcję. Tak się żyje na tym HC i 750g ww i 80g T w DNT jem 600g ww i 100T

Hemoglobina glikowana Hemoglobina glikowana 4,90 %
4,80 5,90 N

Sterydy, dnp. metformina, clen, salbutamol, usb, kfd.

#mirkokoksy #mikrokoksy
  • 13
@DywanTv: wyników nie robię, pracuję w zakresie 8-20, sporadycznie 6
Już mam dość trenowania na submaksach i potem srania w portki przed kolejnym treningiem.
Możesz pytać o ciężary robocze

A fotek nie wrzucam, ani żadnych newralgicznych danych o sobie.
@DywanTv:
Ciągi 260x6
OHP nie robię, ale jak robiłem to żal w #!$%@? 80x8 90x5 a więcej nie byłem w stanie bez nóg
WL 140x6 z kupa w mjatach roboczo pracuje na 120x10-12 w 6s i to idzie, każde 10 i 5kg więcej robi ze mnie leszcza
Siad 200x10

Mam strasznie słaby push w stosunku do pull, siad też gówno, bo 230 siadam 1x kiedyś tam przy takim ciągu. Muszę w
@DywanTv: trochę będzie, ale jak na taki staż to jest kiepsko moim zdaniem, jeszcze połowa z bombą. Ciagi idą bo łapy długie, a reszta nie idzie bo się nie chce do fizjo iść i zacząć z głową trenować :E
@Skogyr: Niekoniecznie fizjo jest rozwiazaniem, a czasem brakuje po prostu dobrego treningu. Programowanie treningowe nie jest wcale latwiejsze niz ogarnianie z glowa bomby. Jakimi planami trenujesz?
@DywanTv: Teraz się nie zajmuje dokładaniem na kij, znaczy progres jakiś musi być, ale nie siła jest celem. Jak dobrze popracuję, #!$%@?ę, waga pójdzie, trochę się powiększę to mi starczy. Powoli trzeba będzie i tak zmniejszać częstotliwość treningów i zajmować się innymi sprawami, a na siłce i poza nią starać się trzymać formę :)
Większość czasu na początku ćwiczyłem bro-split, później fbw i góra/dół, a na bombie prawie cały czas push