Wpis z mikrobloga

@mlyn-wodny: nie, nie chcieli tylko nie byli w stanie. Idź sobie na 2 tyg do biedry i spróbuj jednocześnie rozkładać towar, sprzątać, piec, obsługiwać na kasie. Jest pewien limit czynności na człowieka i 3k+ mc nie sprawi, że go przeskoczą.
  • Odpowiedz
sraczka legislacyjna


@troszkuschudlem: Jakie piękne określenie. Muszę w święta użyć przy stole, jeśli rozmowa zejdzie na tematy polityczne (a zejdzie na pewno, nie mam złudzeń).
  • Odpowiedz
@mlyn-wodny: Aż nie mogę się doczekać - Chociaż bardzo prawdopodobne, że zaraz jakieś czerwone solidaruchy będą płakać

hurr durr roboty zwalniajo ludzi!111 SPÓJRZCIE JAK GRAŻYNKA OD KASY PŁACZE BOŻE JAKI ŻAL
  • Odpowiedz
@Shatter: rozpakowanie towaru w 3 osoby to jest parę godzin pierwsze idą kontenery z mięsem/lodami/ogólnie mrożonki potem (sklep się otwiera 1h wcześniej od klienteli o ile dobrze pamietam) jak je rozłożycie chłodnia, ale tu już następuje otwarcie kasy między czasie włącza się piec, możliwe, że ktoś sprząta, potem spożywka tego typu co masz w lodówkach "na końcu" jest chemia/itd (dlatego te palety najczęściej stoją na przejściu). Jak mnie pytasz to trochę
  • Odpowiedz