Wpis z mikrobloga

Hej, jakiś czas temu organizowałam #rozdajo ręcznie malowanych koszulek. Zdecydowaliście plusami, że mam namalować #testoviron. Niestety Mireczek, który wygrał przestał się odzywać, więc koszulka trafia na ponowne #rozdajo
Losuję wśród plusującyach w piatek o 20:00.

Zdjecie w pierwszym komentarzu, rozmiar L. Nauczona doświadczeniem uprzedzam że osoba, która wygra musi podać mi adres do wysyłki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

***************************

A jak już mamy kurtuazje za sobą, to chciałabym Wam pokazać ostatni projekt dla fana #vicecity z Norwegii. Klient jednak zmienił zdanie co do koloru i kurtka ze zdjęcia jest dostępna na sprzedaż. Mam też jeszcze dwa wolne terminy w tym miesiącu, gdyby ktoś szukał wyjątkowego prezentu. Przypominam że maluję na kurtkach, koszulkach czy bluzach. Mogę namalować gotową grafikę lub sama coś zaprojektować wg wytycznych.

Mój instagram: www.instagram.com/bdk.art

Pozdrawiam
Daria
BDKart - Hej, jakiś czas temu organizowałam #rozdajo ręcznie malowanych koszulek. Zde...

źródło: comment_7p9VkD4UxlRIpkqivPsLTbqGf8ooB703.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@BDKart: Robisz super rzeczy. Można wysłać Ci jakąś kurtkę, koszulkę żebyś na niej namalowała czy musi to być jakiś konkretny materiał gramatura?
  • Odpowiedz
@kml86: @WhiskeyIHaze: Kurtka Vice City juz sprzedana. Ale koszt wykonania grafiki zaczyna sie od 100 zl za proste grafiki na plecach, przez 200 zl za cale plecy po 300 zl za malowanie kilku elementow, dodatkowe napisy itp. Do tego dochodzi ewentualnie koszt wykonania projektu jesli nie macie gotowej grafiki i oczywiscie koszt kurtki.
  • Odpowiedz
@BDKart: dzięki za szybką odpowiedź. zapisuje sobie namiary i jak na coś fajnego wpadnę to się odezwę. a jeszcze takie pytanie: te kurtki, bluzy czy koszulki można potem normalnie prać? czy ręcznie trzeba albo najlepiej w ogóle?
  • Odpowiedz
ej, ale wiesz, że logotyp jak i nazwa Grand Theft Auto oraz Vice City podlega prawom autorskim i to co robisz to kradzież (zarabianie na cudzym dziele które jest objęte prawem autorskim).
  • Odpowiedz