Wpis z mikrobloga

Hej, jakiś czas temu organizowałam #rozdajo ręcznie malowanych koszulek. Zdecydowaliście plusami, że mam namalować #testoviron. Niestety Mireczek, który wygrał przestał się odzywać, więc koszulka trafia na ponowne #rozdajo
Losuję wśród plusującyach w piatek o 20:00.

Zdjecie w pierwszym komentarzu, rozmiar L. Nauczona doświadczeniem uprzedzam że osoba, która wygra musi podać mi adres do wysyłki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

***************************

A jak już mamy kurtuazje za sobą, to chciałabym Wam pokazać ostatni projekt dla fana #vicecity z Norwegii. Klient jednak zmienił zdanie co do koloru i kurtka ze zdjęcia jest dostępna na sprzedaż. Mam też jeszcze dwa wolne terminy w tym miesiącu, gdyby ktoś szukał wyjątkowego prezentu. Przypominam że maluję na kurtkach, koszulkach czy bluzach. Mogę namalować gotową grafikę lub sama coś zaprojektować wg wytycznych.

Mój instagram: www.instagram.com/bdk.art

Pozdrawiam
Daria
Pobierz BDKart - Hej, jakiś czas temu organizowałam #rozdajo ręcznie malowanych koszulek. Zde...
źródło: comment_7p9VkD4UxlRIpkqivPsLTbqGf8ooB703.jpg
  • 68
@BDKart:

: A w przypadku przerobki Zydowki z pomaranczami bardziej powinnam obawiac sie Testa czy Gierymskiego?


Przecież to zupełnie inna sytuacja. Takie przeróbki sobie możesz robić, ale jak zrobisz wierną kopię jakiegoś obrazu to już nie możesz tego sprzedać i takie porównanie by bardziej pasowało.
Bardzo dobrze ci @LuxEtClamabunt a ty zamiast się zainteresować tematem głupio odpowiadasz
@LuxEtClamabunt: Przerabialismy to pod ostatnim wpisem. Kilka tygodni temu zrobilam koszulke z logo jednej marki motoryzacyjnej dla znajomego na zlot, zdjecie pojawilo sie na fb i trafilo do centrali tej marki. Koszulka tak im sie spodobala ze zamowili projekt pod druk dla pracownikow na wyjazd integracyjny, bo nie dalabym rady namalowac wszystkich na czas. Nikt mnie nie pozwal. Inni tworcy robili ubrania na trasy koncertowe bo zostali dostrzezeni w ten sam
@nariox: Sama mam koszulki malowane kilka lat temu i przy odpowiedniej pielegnacji grafiki wygladaja bardzo dobrze. Maluje farbami do tkanin, wybor firmy zalezy od materialu i konkretnego koloru. Malowanie trwa dluzej bo ze wzgledu na porowatosc trzeba robic nawet kilka warstw podkladu. Przykladowo na Vice City bylo nawet szesc Warstw przez co grafika ma fajna ostrosc.