Wpis z mikrobloga

@Anigaw Android
Większą możliwość dopasowania pod siebie.
No i mój ulubiony OxygenOS jako najlepsza wersja Androida ma pełno udogodnień, które sobie cenię.
@Anigaw android przez większy wybór sprzętu, większą swobodę w kwestii zmian estetyki (applowski design nie za bardzo do mnie trafia), mniejsza ilość ograniczeń ze strony producenta i porty. Ale pewnie z jabłkiem też bym nie był nieszczęśliwy;
@Anigaw: jakby wypuścili ajfona SE2 to bym się nie zastanawiał ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak to te wszystkie innowacje, które na codzień tylko uprzykrzają życie szaremu użytkownikowi skutecznie odpychają w kierunku androida ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Anigaw sporo zależy, na przykład ja bym IOS nie wybrał przez ograniczenia jakie stawia. Dla przykładu, ostatnio kumpel dostał z roboty materiały szkoleniowe, spakowane rarem. Musiał przesłać mi maila z tymi materiałami a następnie ja mu to na andku rozpakowałem i znowu odesłałem. Tak było szybciej. Także zależy co kto potrzebuje. Aczkolwiek ja wolę androida za to że można go użyć praktycznie do wszystkiego
  • 0
@poCoWamMojNumerTelefonu: Właściwie chciałem tylko sprawdzić co mirki myślał, bo obecnie używam produktu Apple i to już mój drugi a wcześniej tylko samsungi huaweie i inne. Według mnie iOS lepiej działa 2 lata, 0 zacięć, płynność. Miałem tez flagowce z huawei i samsung to rok i już nie jest to samo. Ale widzę ze są zwolennicy tego i tego i nie tylko przez cenę.