Wpis z mikrobloga

@rafal2807:

Jak chcesz 1 cykl to wbijasz XXX ml testa, dobierasz dawkę AI, bijesz HCG w małych dawkach regularnie.
Dopiero później myślisz co dalej, rozpisywanie cyklu na pól roku do przodu to raczej pomysł z dupy szczególnie na początku przygody.
  • Odpowiedz
@Kasahara: nie no ja jak bym zaczynal to po prostu redukcja za 2-3 miesiace na jakiems oxa albo tesciu antykatabolicznie plus jakis spalacz przy 13-15%bf (ts3 albo efka) i raczej na tym by sie skonczyla przygoda ze sterydami :).
  • Odpowiedz
@rafal2807: nie no. Trzeba sprostować kilka rzeczy. Przede wszystkim - nikt nikomu niczego nie poleca. Każdy sam decyduje. To raz.

Dwa - na doping powinni wchodzić ludzie nie tyle dużo podnoszący, co posiadający dużą wiedzę o treningu. Jak widziałeś kiedyś zgarbionych, pryszczatych ogrów na siłowni, to to byli ludzie, którzy brali doping a nie wiedzieli nawet jak poprawnie technicznie trenować. Ergo - niszczyli sobie zdrowie.

A o gospodarce hormonalnej, naturalnym progresie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rafal2807: brak wykształconej techniki, nieprzygotowane stawy, ścięgna i więzadła, które przy dopingu rozwijają się nieproporcjonalnie do wzrostu siły
  • Odpowiedz
@gleorn: Nie uwazam ze ktos po roku stazu bedzie mial gorsza technike od kogos kto ma 5 lat, wystarczy sie przejsc na silownie gdzie dalej wyciskaja gilotynowo XD. Niektorzy po miesiacu moga juz zalapac dobra technike a po 2-6 wzmocnic miesnie do utrzymania jej. Jesli chodzi o stawy to tutaj sie zgodze, ale ktos z glowa mysle ze by nie dodawal odrazu +30kg do kazdego boju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafal2807: talent to kwestia indywidualna, oczywiście. Ale statystycznie ten pierwszy po roku wypadnie dużo słabiej, niż ten po pięciu. Chyba że będzie przez rok pracował z dobrym trenerem, a ten drugi będzie opierał się tylko na bro science i swoim wyczuciu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafal2807: bo ćwicząc naturalnie rozwijasz swój potencjał. I sterydy pozwalają ci przebić jakąś barierę. Dlaczego nie podaje się amfetaminy uczniom podstawówki? Nawet kawy nie piją. Zresztą nie ma jakiegoś zakazu, możesz wbijać kiedy i jak chcesz. Tylko że branie sterydów kiedy nie ma się reżimu treningowego, dobrych nawyków a jedynym celem jest sylwetka na plażę i dupy jest idiotyczne. Na początku nawet nie wiesz czy nie rzucisz siłowni po miesiącu. Dopiero
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafal2807: z mojej perspektywy: nigdy nie chciałem walić koksu i po wielu latach ćwiczeń mam satysfakcję, że wyglądam dobrze, a nic nie walilem.
Tylko, że ja zawsze trenowałem rekreacyjnie dla sylwetki. Marne 200 w klasyku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rafal2807: Miałem w LO kolegę który ćwiczył mocno, jak na ferie przerwa była pamiętam że 100 wyciskał, po feriach już 115, recepty mu robiłem najpierw a potem z czasem w nogi trzeba było już kłuć. Na tekst że mu nie będzie brykał po takim aptekarzu odpowiadał że też na to jest tabletka. Człowiek chemia, nadal trochę ćwiczy ale delikatnie, zawał miał w wieku 35 lat, ale brak dowodów że miało to
  • Odpowiedz