Wpis z mikrobloga

Siemanko, jest taka sprawa zostałem #!$%@? na 600 zł. Mam dowód tego typa, byłem na policji, mam numer telefonu. No #!$%@? wszystko co jest potrzebne. Czy jest możliwość do zobaczenia do kogo należy konto bankowe? Do kogo przyszedł przelew, typ leci w #!$%@? od godziny 15. I nie widzę ani kurtki ani kasy. Policja wątpię że coś podziała. Jak ktoś chce zarobić na dobrą flache to piszcie
#nocna zmiana #bank #pieniadze #pomocy #gownowpis #informatyka
  • 5
@Steez: mozesz isc do banku, chyba nawet zadzwonic zeby Ci cofneli ten przelew i git, tylko nie wiem dokladnie jakimi prawami sie rzadza takie sytuacje u nich, ale sprobowac zawsze warto
z isc do banku, chyba nawet zadzwonic zeby Ci cofneli ten przelew i git, tylko nie wiem dokladnie jakimi prawami sie rzadza takie sytuacje u nich, ale sprobowac zawsze warto


@Redov: Najgorsze jest to że mieliśmy w jednym banku konto. Ten przelew poszedł automatycznie na jego konto. Dzwoniłem do banku i powiedzieli Mi żeby złożyć "reklamacje przelewu". Ale to muszę czekać plus minus 3 miesiące.
@Steez: #!$%@? w to ze ten sam bank. A jak strasza terminami to Ty postrasz ze straca klienta, najwyzej poczekasz chwile, skoro kwit ma wrocic tak czy srak to lepiej pozniej niz wcale