Wpis z mikrobloga

Tu macie ten filmik o Olegu i Magdzie. Co sadzicie? Wg mnie to musi byc prawda, w bb juz widzielismy jego podle zachowania i teksty. Zwlaszcza wiedzac jaki zwiazek Magda poprzednio miala i wiele lat spedzila w takim gownie z jakims swirem robiac z siebie doslownie sciere... bez zadnego szacunku do samej siebie. Z takich schematów sie nie wychodzi tylko sie je powiela. https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=oK-O7YnL9ao#menu
#bigbrother
  • 19
@corryand: wczoraj też o tym myślałam i faktycznie tak jak piszesz uważam, że to może być prawda. Po pierwsze nie wiem czy Milex wymysliłby coś takiego żeby zwrócić na siebie uwagę bo to naprawdę mocne oskarżenia. Po drugie faktycznie zachowania Oleha w BB były różne. Po trzecie tak może być, że czuje to że jest w cieniu Madzi, bo prawda jest taka, że to ona jest ciągle wszędzie zapraszana, ma kontakty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@corryand: no Olek juz w programie robił jej problemy z dupy a później usprawiedliwial to tym że cos go zabolało albo że zrobiło mu się przykro i po takich slowach Madzia zawsze mu wybaczala. Ale czy to jest prawda? Może po części, ale jest to bardzo podkoloryzwane. Jednego jestem pewna Griplex to nie jest wiarygodna osoba i należy mieć mieć poprawkę na wszystko co mówi.
@martitta123: nie umiem zrozumiec dlaczego jej matka nie zainterweniuje. Tak ją kontrolowala gdzie ze znajomymi chodzi itd a tu pozwala takiemu komus mieszkac pod wlasnym dachem? Moze wlasnie Magda broni Oleha przed matka i jej sie nie przyznaje do tego jaka jest prawda bo znowu jest psychicznie uzalezniona od niego i tlumaczy sobie wszystko ze to z "milosci"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@corryand: a czy ktoś ze znajomych Madzi wypowiedział się na ten temat? Nie śledzę tego stąd pytanie. Może Juszes jakoś się do tego odnosila? Madzia jest bardzo delikatna i sądzę że nie było by to trudne aby wyciągnąć z niej prawdę.
@KatarzynaRomanroman: nie wypowiadali sie. Wczesniej tylko przy aferze pudelkowej wypowiadal sie Magdy kolega Filip, ktory podobno wczesniej Oleha nie dzierzyl a teraz moze zostal zmanipulowany i tez nie jest swiadkiem alurat tych zdarzeb. Tak na prawdr ktos kto stosuje przemoc psychiczna lub fizyczna nie hedzie tego robil przy znajomych czy na imprezach. Tylko wlasnie w zamknieciu w 4 scianach, w smsach, przez telefon. Milex mieszkajac z nia mogl byc wlasbie tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@voguxen: @Missty: no to właśnie, myślę że gdyby faktycznie działo się coś złego to jej przyjaciele próbowali by ja ratować wiedząc że jest podatna na toksyczne relacje i sama sie nie potrafi bronić. Griplex wie że teraz dużo osób będzie śledzić to co on dodaje, za jakiś czas sprawa ucichnie a ogladacze zostaną
@voguxen: to ze u niej byli niczego nie oznacza. Juszes zaprasza Magde i ona ciagle Olega za soba. Myslisz ze Magda spowiadalaby sie Juszes z tego co Olek odwala? To nie jest jej przyjaciolka jak pozostali ktorychh zna od lat a tez gowno wiedzieli o poprzednim chlopie i o tym gowno wiedza. Z Juszesz to powierzchowne kumpelstwo gdzue spotykaja sie raz na pare miesiecy.
@corryand: Olka nigdy nie lubiłam, jego zachowanie w BB wobec Madzi było niedopuszczalne i mam o nim negatywne zdanie, ale robienie przez Milexa fejmu na ich relacji uważam za mega słabe. Wierzę, że część z tego, o czym mówi w filmiku, jest prawdą, ale jak faktycznie wygląda ten związek, wiedzą tylko oni. Magda jest dorosłą, sprawną intelektualnie, kobietą i jeśli chce być z Olkiem, jest to jej prywatna sprawa i przyjaciele
@KatarzynaRomanroman: moim zdaniem gdyby Olek miał coś na sumieniu to robiłby wszystko żeby się wybielić tak jak to robi Milex łapiąc się wszystkiego a on raz spokojnie powiedział, że odpowiednie osoby się tym zajmują i że nie ma zamiaru się zniżać do poziomu gripexa. Przede wszystkim Milex #!$%@? tam, że przyjaciele Magdy nie znoszą Olka a dziwnym trafem stanęli po stronie Olka a nie jego. Sam dodawał story jak ma ból