Wpis z mikrobloga

Ehh Mirki jak żyć? Miałem zaobserwowany towar do zakupu na #allegro od kilku dni i wczoraj zabrałem się za zakup, a tu zonk oferta nie jest objęta #allegrosmart Byłem pewien, że oferta jest w smarcie, bo to był jeden z czynników, które brałem pod uwagę przy dokonaniu wyboru. Na szybko przejrzałem oferty konkurencji, ale niestety nikt nie miał tego towaru w takiej cenie i ze smartem. Idą Święta więc z bólem dołożyłem te 8 zł kosztów wysyłki i dokonałem zakupu. Jakie było dzisiaj moje zdziwienie gdy zobaczyłem, że oferta znowu jest objęta smartem. Ja się teraz pytam czy jest jakiś Urząd Ochrony Cebulaków gdzie mogę zgłosić takie nadużycie, a może samo @allegro_pl się wypowie? Czy może mam szantażować Janusza negatywem za te 8 zł? Mirko pomusz ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pieniadze #zakupy #gownowpis #zalesie
  • 5
@piotre94: sprzedającemu to koło dupy lata czy płacisz ty bezpośrednio czy dostaje te 8 zł od kogoś innego, w każdym razie czy ma smarta w ofecie czy nie to kase za wysyłke dostaje tak samo, nic do tego nie dokłada