Wpis z mikrobloga

Mam kolegę spermiarza.

Powiem wam, że spermiarze to jeden z najbardziej #!$%@?ących typów podludzi. Pisze taki do randomowych obcych dziewczyn na instagramie, snapie, fejsie i zaczyna swój koncert spermiarstwa. "Ale ty piękna, a jaka mądra i wspaniała". A na profilu tylko dupa i filtry pieska. I pisze mi, że się zakochał. Jeszcze nie odpisała ale już się zakochał. Wysyła mi screeny wiadomości, jej zdjęcia etc. Mówię mu człowieku uspokój się sperma ci mózg zalała a on do mnie no co piękna jest ehhh ja #!$%@?ę. I tak średnio co 2 dni spermi do jakiejś innej lochy. Jeszcze nic mu takie zachowanie nie dało. A w realu nawet nie podejdzie bo się boi.

Kiedy oni się nauczą, że na piedestale to stawiać można takie osoby jak Steve Jobs, Elon Musk czy kogokolwiek, kto osiągnął coś wielkiego? A co osiągnęła taka typowa płodna Julka na instagramie? Że urodziła się ze szparą między nogami? Też mi osiągnięcie na skalę światową. A później kobiety mają mniemanie o sobie i wielkie ego, bo od urodzenia tylko komplementy, usługiwanie i jeden wielki wyścig o tzipę, który ogarnął męską część naszego społeczeństwa i zrujnował doszczętnie rynek matrymonialny. Ha tfu.

#przegryw ##!$%@? #spermiarzalert #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #stulejacontent
C.....1 - Mam kolegę spermiarza.

Powiem wam, że spermiarze to jeden z najbardziej ...

źródło: comment_HrGmRCLs6C9yY4wZ4p3FbDPd1YsSk2yg.jpg

Pobierz
  • 8
@Candy51: znam to. Z grubsza miałbym #!$%@?, jak się zachowuje taki spermiarz, gdyby robił tylko sobie "krzywdę", tyle, że, po pierwsze, to jest to słynne "psucie rynku", a po drugie takie osoby często nie potrafią się zachować na poziomie w towarzystwie mieszanym - koledzy schodzą na drugi plan, potrafią zlekceważyć niebieskiego, bo różowy coś tam gada etc.

A najlepsze, że w ich oczach taki niezależny blackpillowiec gardzący tymi podchodami (skazanymi przecież