Wpis z mikrobloga

@Silvan01: miałem tak po różnych alkoholach
z wiekiem się pogorszyło
niezdrowy tryb życia itp
odczyn alergiczno podobny
do smarowania używam mediderm
natomiast mi pomogło uzupełnienie witaminy B6 w szczególności typem P5P
biorę od 2 miesięcy jedną tabletkę dziennie i mogę pić alkohol bez problemu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silvan01: Moja kobieta coś takiego ma. To jest jakaś alergia, a alkohol potęguje objawy. Najbardziej właśnie alergię zaostrza wino i piwo z tego co mówiła. Jak ci coś takiego wyskakuje to weź alergin albo coś podobnego na alergię, ale chyba najlepiej to iść do alergologa.
@Silvan01 a ja mysle ze to poczatek reakcji anafilaktycznej ktora moze skonczyc sie smiercia

Wiec rozwaz 112 jesli dusznosc sie poglebia
Wskazany strzal z adrenaliny wrzc
@Silvan01 Czym różni się reakcja anafilaktyczna od objawów tzw. zwykłego uczulenia? Różnica dotyczy stopnia nasilenia objawów, które pojawiają się nagle i ulegają dramatycznemu nasileniu w ciągu kilku minut (bardzo rzadko godzin – w przypadku substancji niedostających się wprost do krwi, a wymagających wchłonięcia się np. w przewodzie pokarmowym) od kontaktu z substancją wywołującą. Objawy nie dotyczą jednego, a kilku różnych narządów. Najczęstszą grupą objawów, występującą nawet w 90% reakcji anafilaktycznych są objawy
@PeaK: Nie martw sie Mirabelko mialem to juz kilkanascie razy i wlasnie mi przeszlo po 30 min jak zwykle, co nie oznacza ze kiedys nie skonczy sie grozniejsza reakcja, wezme sobie Twoj wpis do serca bo jeszcze syna chce splodzic nim zejde :)
@Winsomegirl: Ok pytanie tylko dlaczego 50 razy moge pic bez realcji nawet wodke na urodzinach jak tydzien temu i nic mi nie jest a czasem po jednym drinku robie sie czerwony i nie moge oddychac.