Wpis z mikrobloga

Drugi raz z rzędu mnie #!$%@?ą w pracy na weekend. Tydzień temu pracowałem w sobotę i szeryf kazał absolutnie nic nie pić, bo w niedzielę też będzie do pracy - nie było. Wczoraj gadali, że dziś do pracy będzie, ale coś nie dzwonią jeszcze i chyba dziś będzie wolne, więc pewnie dostanę telefon po południu, żeby na niedzielę się szykować. #praca #pracbaza #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@bArrek: Chłopie, jesteś niewolnikiem 24x7 i zrewiduj sobie to postrzeganie dobrej płacy w tym kontekście dzieląc kasę przez te godziny twojego standbaju.
Każdy Januszbiznesu jakby mógł to by chciał pracownika rozliczać jak telekomy czyli z naliczaniem sekundowym.

Normalny biznes tak nie działa gdyż to szef bierze większość kasy to i ryzyko oraz koszty musi poprawnie zgrać z czasem pracy, ilością pracowników i pensją.
Robiąc tak jak u ciebie na was przerzuca
  • Odpowiedz
@bArrek: Mi za takie "bycie pod telefon" w razie awarii płacą ekstra. Za samo to jakby ktoś miał zadzwonić. Jak jebnie i muszę jechać to płatne ekstra. Weź się szanuj człowieku.
  • Odpowiedz
@m0rgi: pisałem wyżej co za branża. Kasę dostaję za cały czas co jestem w pracy, a wiem, że w innych przedsiębiorstwach jest płatne od obrotu czy w inny sposób. Ogólnie to jest jednym z lepszych, jeśli nie najlepszym płatnikiem w okolicy (patrząc z perspektywy kierowcy) tylko, że ciągle czekasz na ten telefon
  • Odpowiedz
Szef chyba ci nie tylko zabrania mówić o płacy ale j o tym co kiedy i jak możesz jeść, czy możesz oddać mocz i o której godzinie oczywiście gdzie tez on o tym decyduje, jeśli chodzi o defekacje zapewne szef wydziela wam limity 5 lub mniej sztuk w tyg
Zapewne decyduje kiedy i jak robić masz mu pałe. Maskara
  • Odpowiedz
Hehe i jednak do roboty dziś xD kurła tylko, że skończę w okolicy północy to znowu na imprezę nie zdążę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Ogólnie to jest jednym z lepszych, jeśli nie najlepszym płatnikiem w okolicy (patrząc z perspektywy kierowcy) tylko, że ciągle czekasz na ten telefon

@bArrek: Widać że ciężko wyplewić mentalność niewolnika.
Zacznij w końcu sam cenić swój czas to może to zrozumiesz że to jedyna rzecz wspólna dla bogatych i biednych, skończona i łatwo mierzalna.
Czekanie na telefon też powinno być policzalne i opłacone.
  • Odpowiedz