Wpis z mikrobloga

@Kaiborr: wszystkie kobiety mi mówią że mam "cudowne" rzęsy i się pytają czy coś z nimi robię... Tak, czasem za nią podnoszę powiekę jak mi się zsunie soczewka z rogówki
  • Odpowiedz
Tanio, dobrze i bez recepty. Wcześniej skóra była nieokiełznana niczym dziki mustang przemierzający stepy północnej Ameryki, teraz w pełni wszystko kontroluje, niczym chirurg w trakcie operacji.


@Janusz_Hazardu: niezmiernie śmieszy mnie, jak 16 letni Mirek twierdzi, że ma wszystko pod kontrolą.
Ale ten na bazie siarki był skuteczny.
  • Odpowiedz
@droid43210 Ja używam trzech. Jeden duży do wycierania wstępnego, drugi duży do wycierania zasadniczego i trzeci mały już do poprawek jakbym gdzieś się niedokładnie wytarł poprzednimi dwoma.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@alxnr: gdzieś czytałem, że u facetów jest niższe pH skóry, a co za tym idzie, bakterie nie mają tak dobrych warunków do namnażania się - jak u kobitek
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@alxnr: Ja że swojej strony polecam parówkę ziołową np. rumianek i szałwia. Potem peeling szybko z sody oczyszczonej i nawet cera blaknie jak jest czerwona. A peeling z sody nie zastąpi niczego. Mam 33 lata i dużo problemów z cerą za sobą.
  • Odpowiedz
@somskia: @alxnr: zamiast zganiać na genetykę i użalać się nad sobą jak jakieś przegrywy może uderzcie pięścią w stół i wasza cera zmieni się na lepsze, co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alxnr: Wiem, że to tylko śmieszny obrazek, ale: smarowanie drogim kremem nic nie da, jeśli ma się np. złą dietę albo skłonności do trądziku. Walczyłam z nim do 28. roku życia (nie, nie pojawił się przez używanie tanich kosmetyków, nigdy się nie malowałam) i pomógł dopiero odpowiedni krem na receptę plus zwracanie uwagi na to, co jem. Jedna dermatolog powiedziała, że mam młodą cerę i długo będę młodo wyglądać ( ͡
  • Odpowiedz
1. Pora się daje do sałatki. Nic tam się nie otwiera i nie zamyka.
2. Te wszystkie kremy to #!$%@? wała naukowców.
3. Jeden ręcznik = mniej prania.
4. Pianka do golenia ma w sobie wszystko czego ryj potrzebuje. Nie trzeba później smarować magicznymi specyfikami.
  • Odpowiedz
Jak dziewczyny mają z 10 różnych kremów do twarzy to wiadomo, że skóra różnie może zareagować na tą całą chemię w nich zawartą. Miałem pryszcze na gębie tylko w fazie dorastania teraz skóra gładziutka jak pupcia niemowlaka, nigdy nie używałem żadnych kremów.
  • Odpowiedz