Wpis z mikrobloga

@Adwokat_Boga: a później zdziwienie, że mąż się nie interesuje xD


@Arkil: +20 lat, 0 dzieci, a buty jak przy 1-3 dzieci.
Ogółnie w butach na obcasie nie ma nic dobrego i są cholernie niezdrowe.

  • Odpowiedz
Nie no, lepiej, żeby przy małych dzieciach kobieta biegała w wysokich obcasach, najwyżej się wywali z takim dzieciakiem na rękach i rozbije mu głowę, albo niechcący nadepnie mu na stopę i ją zmiażdży takim obcasem, ewentualnie po prostu za nim nie nadąży jak dzieciak będzie próbował beztroskiej zabawy na środku jezdni, ale chociaż się mężowi będzie podobać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@apodyktyczny: a na kim robi wrazenia baba w szpilkach? jakas idiotka z kompleksami ktora na sile chce byc wyzsza, nie wiem o czym z taka rozmawiac, pewnie na wszystko ma takie poglady, wszystko wie, wszystko umie, cos jak z kims bez nog ktory mysli ze zacznie biegac kiedy dostanie protezy
  • Odpowiedz
@apodyktyczny: dlaczego pozwalasz żonie niszczyć sobie zdrowie przez jej głupotę? Nick mocno nieadekwatny do rzeczywistości
I zamawianie specyfików z chin do usuwania czucia w stopach, żeby móc latać codziennie w 14 cm szpilach, ja nie moge wy tam normalni jesteście? Przecież to się spokojnie nadaje do psychologa
  • Odpowiedz
@acctim: chyba się naczytałeś za dużo wykopu. Odlajkuj tak #przegryw i wyjdź na spacer ochłonąć. Kobieta w szpilkach wygląda atrakcyjniej, tak po prostu, a Ty zdążyłeś dorobić całą ideologię i obrazić wszystkie "baby" noszące szpilki. Dramat.
  • Odpowiedz
@apodyktyczny:

moja żona tylko i wyłącznie na obcasach, od paru lat cholernie wysokich i jest to już do przejedzenia bo jak coś jest często to przestaje robić takie wrażenie i np. na mnie widok kobiety w szpilkach już nie robi takiego wow jak kiedyś. W sumie to już mi zaczyna podchodzić pod uzależnienie, bo nie zawsze szpilki pasują, a jak na sranie zawsze je ubiera, po domu w szpilkach, do sklepu
  • Odpowiedz
@apodyktyczny kurcze, to masz zmartwienie tak na poważnie, bo to wpływa na jej zdrowie :/
Mam taką znajomą która też wszedziie obcasy, nawet "nie umie" prowadzić auta w płaskich ale widziałam ją w płaskich butach, w grządki przy domu też szpilek nie zakłada ;) a i tak ma problemy z kręgosłupem już.
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick:

zajebiscie trafił, jescze pare lat i baba sama z lozka nie wstanie pewnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tja, jak wiadomo nasze babcie które chodziły w szpilach 24/7 na czterdzieste urodziny dostawały od PRL talon na wózek inwalidzki :)
  • Odpowiedz
@acctim:

wez sznur i znajdz drzewo incelu bialorycerski xD

Z tym że incel białorycerz ma rację ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma nic bardziej seksownego od ładnej szpilki. Nic.
  • Odpowiedz