Wpis z mikrobloga

@MPXD:

są uwarunkowania genetyczne które są główną przyczyną ale więcej osób je ma niż nie ma.

Super Supreme na puszystym też nie pomaga osobom predysponowanym genetycznie do cukrzycy typu 2, a jednak nikt nie mówi że za epidemię cukrzycy odpowiada Pizza Hut ( ͡° ͜ʖ ͡°)

stopa jest w nienaturalnej pozycji i tyle ¯_(ツ)_/¯

Siedzenie jest też najbardziej nienaturalną i niezdrową pozycją (naturalne to leżenie i pozycja
  • Odpowiedz
@apodyktyczny: na początku brzmiało jak śmieszna pasta, ale im więcej napisałeś tym gorzej to wygląda. To jest chore i się nadaje co najmniej do psychologa. Używanie znieczulenia, zeby moc nosic szpile, ignorowanie problemow ze zdrowiem, ktore one powoduja.... no nie chce jej wyzywac od debilii i idiotek, ale niestety samo sie nasuwa. Albo to Ty bedziesz madry i stanowczy albo za 10 lat bedziesz sam wszystko w okol domu robil, bomona
  • Odpowiedz
@MPXD nie ma haluksów
@proximacentauri wydaje mi się, że nie ale jest fakt w tym, że chodząc boso albo na płaskim potrafi się zachwiać. Mówi, że uczucie jakby miała piętę w dole. Czesto też kwestia znieczulenia wtedy chód boso gdzie muszą byc zaangazowane palce jest prawie że nie możliwy.

@Naciass
@Doomino
@IHateMyself
@feketehajuno
Proponowałem psychologa, fizjoterapeuta też kilka razy dawał znać że nie można tak cały czas. Coś Ty, po zaproponowaniu psychologa
  • Odpowiedz
@wojtas_mks @Arkil moja żona tylko i wyłącznie na obcasach, od paru lat cholernie wysokich i jest to już do przejedzenia bo jak coś jest często to przestaje robić takie wrażenie i np. na mnie widok kobiety w szpilkach już nie robi takiego wow jak kiedyś. W sumie to już mi zaczyna podchodzić pod uzależnienie, bo nie zawsze szpilki pasują, a jak na sranie zawsze je ubiera, po domu w szpilkach, do sklepu
  • Odpowiedz
@apodyktyczny wiadomo, nie przemowisz do rozsądku bo to dorosła osoba. Znam to. Musi sama zrozumieć, mieć jakiś punkt zwrotny. Chociaż tak zaawansowane "uzależnienie" to nie wiem co mogło by ją przekonać. Pozostaje Ci mieć nadzieję że nie będziesz jej musiał nosić na plecach za 20 lat ( _)
  • Odpowiedz