Wpis z mikrobloga

@Adwokat_Boga: Moja różowa zatrzymała się przy tych pierwszych butach. Co rusz inne madki i starsze kobiety w rodzinie zwracają jej uwagę, że "hurr durr jesteś matką nie możesz już w takich chodzić" xDDD
  • Odpowiedz
@wojtas_mks @Arkil moja żona tylko i wyłącznie na obcasach, od paru lat cholernie wysokich i jest to już do przejedzenia bo jak coś jest często to przestaje robić takie wrażenie i np. na mnie widok kobiety w szpilkach już nie robi takiego wow jak kiedyś. W sumie to już mi zaczyna podchodzić pod uzależnienie, bo nie zawsze szpilki pasują, a jak na sranie zawsze je ubiera, po domu w szpilkach, do sklepu
  • Odpowiedz
@Karaolina niestety true, a nie pasta. Problemów z kręgosłupem jeszcze nie ma ale zaczynają się z kolanami i biodrami. Fizjoterapeuta raz w miesiącu. Chociaż ostatnio już miała mobilizowane kręgi na odcinku ledzwiowym więc podejrzewam że kręgosłup to kwestia czasu. Już z samej racji kolan miała zalecenie żeby zmienić rodzaj obuwia chociaż po domu i to nawet nie że boso tylko jakieś buty z miękką podeszwą żeby amortyzować kroki. Coś Ty jej nie
  • Odpowiedz
@apodyktyczny nie wiem skąd się tacy ludzie biorą... Mam 154 cm wzrostu i dosłownie trzy pary butów na obcasie. Kiedyś też chodziłam ciągle w jakiś wysokich, ale jakoś nigdy to wygodne nie było to po co się męczyc? Jestem karakanem i się z tym poprostu pogodziłam, genów nie oszukam¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Berciquez
@Karaolina
zdaje sobie z tego sprawę ale obawiam się, że dopóki realnie nie zacznie się coś dziać to do niej w żaden sposób nie trafie. Gdzieś w tym wszystkim też są jej koleżanki które co chwilę ślą do niej podniety w stylu "O Boże ale cudne buty, ja bym się w nich zabiła" i traktuje to jako, że ją hmm... motywują? Fakt jest faktem, podejrzewam że nie każda kobieta potrafiłaby w
  • Odpowiedz
Nie pojmuje fascynacji obcasami, nie lubię lasek na obcasie :/
Dla mnie laska w balerinach/glanach/adidasach/butach trekingowych/trampkach/cokolwiek innego płaskiego > obcas.
Ani to ładne ani praktyczne tylko dupe lekko podkreśla i tyle ;/
  • Odpowiedz