Wpis z mikrobloga

#exitorrent #torrenty

Nie polecam.

Założyłem konto na exitorrent.com. Aktywowałem, coś tam poprzeglądałem i po kilku dniach od założenia otrzymuję maila, w którym są podane adresy mailowe i nicki innych osób które w tym samym czasie założyły konto. Czyli mój adres mailowy też trafił do innych (dodam, że jest to mail na takie własnie okazje). Napisałem odpowiedź do autora co myślę o ich logice i zabezpieczeniu tak banalnej sprawy, jaką jest ukrycie adresów maili w masówkach. Dzisiaj dostałem odpowiedź i wszedłem z ciekawości na tą stronę i co widzę? :D Tak jak sądziłem - ban na ip ( )
Chyba się obrazili

Tutaj nie ta skala: https://niebezpiecznik.pl/post/pzu-rozdaje-bony-o-biedronki-za-ujawnione-e-maile-klientow/
i bonu do biedronki też nie chcę, ale warto się zastanowić przed zakładaniem konta na stronie exitorrent.
MiHau3 - #exitorrent #torrenty 

Nie polecam.

Założyłem konto na exitorrent.com....

źródło: comment_TYiHv6BxbLcou2gVdR1HaqSMO5dXB3K7.jpg

Pobierz
  • 15
@Brother_of_Steel: Tak, jednorazowe maile, jednorazowe numery telefonow... Skoro na mailu nie mam prawdziwych danych podpisanych, przy zakladaniu konta takze takich nie podałem to o co chodzi? Pytam, bo może coś przeoczyłem lub o czymś nie wiem a zawsze to bedzie jakas rada na przyszłość.
@MiHau3: ale każde logowanie z danego IP trafia do operatora tego "maila do spamu". Poza tym znając życie, to hasło do tego maila pewnie jest też używane w innych miejscach. Sama idea posiadania maila do spamu jest wybacz, kretyńska, bo lepiej użyć jednorazowego maila i nie zawracać sobie dupy. Takie maile mają tendencję do bycia hakowalnymi, bo strony na jakich go używasz, są mówiąc krótko, zarządzane przez gimbazę.
A potem się