Wpis z mikrobloga

@gietus niesamowite jak potrafisz się oklamywac, zamknąłeś umysl na cokolwiek sprzecznego z twoim światopoglądem i w to wierzysz chociaż gość ci daje suche dane, przerażające
  • Odpowiedz
@ColorAlfons: Otóż nie, ja tylko głośno stwierdzam, że wiem, że nie wiem nic. Natomiast w zachodnim świecie już istnieje religia, która już posiadła tajemną wiedzę i nawet ma na to wyliczenia.
  • Odpowiedz
@976497: Jakie obliczenia dowodzą, jeden profesor mówi tak, a inny inaczej. Po prostu dałeś sobie wmówić, że masz na coś wpływ, że jesteś ważny i wyjątkowy.
  • Odpowiedz
Nas to srednio dotyczy.


Nie potrzebujesz jedzenia, wody ani energii?

Ewentualnie bedziemy brac udzial w wojnach obronnych.


@InterferonAlfa_STG: Ewentualnie zbombardują mi dom, zabiją rodziców, zgwałcą siostrę a mnie bomba urwie nogę. (Na tym polegają wojny dla ludności cywilnej). Ale spoko, mnie to nie dotyczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@976497: Jakie obliczenia dowodzą, jeden profesor mówi tak, a inny inaczej. Po prostu dałeś sobie wmówić, że masz na coś wpływ, że jesteś ważny i wyjątkowy.

Panie @gietus, obecnie żaden poważny naukowiec już nie twierdzi, że jest inaczej. Cała nowoczesna nauka zgodnie twierdzi, że to człowiek jest za to odpowiedzialny. Mało tego, tych zmian nie da się już cofnąć i nawet jeśli cała ludzkość będzie w 100% eko, bez emitowania
  • Odpowiedz
@KubaGrom: A mnie to cieszy, bo prawdopodobnie jeszcze nie za mojego, ale za nastepne pokolenia to #!$%@?. Ludzie na to zasluzyli i zycze im jak najgorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gietus: Przypomina mi to ludzi twierdzących, że ludzkie fabryki wcale nie wywołują kwaśnych deszczy. W okresie gdy naciskano na fabryki aby ograniczyły emisje tlenków siarki, pojawiali się tacy eksperci. Potem, gdy fabryki zaczęły stosować odsiarczanie spalin, problem w Europie i Ameryce nagle zniknął. Byli też tacy, którzy twierdzili, że mórz nie da się przełowić a zanik ryb na pewnych obszarach to efekt naturalnych cykli.
  • Odpowiedz
@KubaGrom: Ale po co robić "też coś" kiedy można problem rozwiązać? Hmm? Wiesz, że zanim zaczęła się ta fala histerii i tworzenie nowej religii -Gretyzmu - opracowywano już metody odwrócenia zmian klimatycznych? I to takie, które w przeciwieństwie do zero-emisyjności - są wykonalne? Masz tego świadomość?
  • Odpowiedz
@KubaGrom: czyli cena warzyw/owoców/pieczywa i ogólnie wszystkiego związanego z rolnictwem pewnie znów #!$%@? w #!$%@? bo roślinom zaraz #!$%@? i wypuszczą ponki które standardowo w marcu zamarzną...
Do tego nie wymrozi wszelkiego rodzaju owadztwa i innych pasożytów -_-
  • Odpowiedz
@Andreth: predzej czy pozniej jakas wojna i tak nas dotknie, czy jak nie o klimat to o inne zasoby. To sie tak samo hipotetycznie zbiega w czasie. Czynnikiem jest wzrost ludnosci

@siodemkaxx: to bede sie bil. Chociaz patrzac na moja posture i zyciorys to raczej uzyje sprytu.

Zreszta to sa takie z dupy wywody. To nie wody jest za malo tylko ludzi za duzo.
Wode zuzywaja nie tyle co sami
  • Odpowiedz