Wpis z mikrobloga

Typowy Mirek w listopadzie: hurr durr pogańskie święto #bekazkatoli co wy robicie
Typowy Mirek w grudniu : wesołych świąt Mireczki ja już ubrałem choinkę a wy ?

Skoro ktoś jest #bekazkatoli to czemu obchodzi święta ?
Pośmiać się jest fajnie ale już nie brać udziału w tym pogańskim cyrku zwanym świętami to już ciężko przestać bo tradycja, rodzina itd. i dyma do kościółka na święta.
Nawet mi was nie żal. Pozdrawiam i WESOŁYCH XDDD

#bekazkatoli #swieta #poganie #tradycja #polakicebulaki
  • 17
  • Odpowiedz
@klamkaodokna
@M2M6

Bo święta to nie tylko wychwalanie Boga, modły i wizyty w kosciele, a możliwość spotkania sie z bliskimi i spędzenie troche czasu z nimi, do tego odpoczynek bo w końcu koniec roku.

Trudno to zrozumiec?
  • Odpowiedz
@M2M6 ale co to kogo obchodzi co ktoś w domu robi? Typowe problemy tęczowej Europy to szukanie dziury w całym i pretensje o wszystko do wszystkich zamiast sie życiem własnym zająć ()
  • Odpowiedz
@v1lk: nie pukam ci do drzwi i nie mówię ze jesteś głupi tylko piszę sobie spokojnie w domciu pościk na mirko. Dlaczego nie mogę tego robić skoro na tagu #bekazkatoli dziennie powstaje milion postów ? Przecież to normalna dyskusja. Jedna jak i druga strona stawia argumenty.
  • Odpowiedz
@M2M6 ale przeciez dyskutujemy ( ͟ل͜)

Ale to tak jak z weganami, wieczne darcie ryja w strone ludzi według nich nienormalnych () podczas gdy wszyscy wiemy ze gówno to powinno kogokolwiek interesowac ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mrmydlo: no powiem ci ciężko tego tematu co roku nie poruszać skoro jesteś bombardowany od rana do wieczora świętami, świąteczną atmosferą itd itd. Nie jestem w stanie zrozumieć tego czemu ludzie tak bardzo to lubią.
  • Odpowiedz
@v1lk: tylko że mięsożercy nie drą japy ze mięsko jest dobre i zdrowe i czemu nie jesz mięsa. A znowu weganie uwielbiają robić dużo szumu wokół ich jedzonka. I tak, bardzo się z tobą zgadzam ze to co sobie robimy w kuchni nikogo nie powinno interesować.
  • Odpowiedz
@M2M6 co roku jest to samo festiwal klamstwa i szyderstwa, przykro sie patrzy na to wszystko znajac obraz świąt sprzed kilku lat.( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale też nie wszędzie i nie zawsze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M2M6

Skoro wierzysz w bożka w niebie to wierzysz że ma dla Ciebie jakiś cel i zesłał cie na świat po coś, więc się nie lecz u lekarza tylko grzecznie paciorek zmawiaj.

Jak ci się wyrostek robaczkowy odezwie to żadna ręka bożka z nieba Ci nie pomoże.
  • Odpowiedz