Wpis z mikrobloga

Hej, szuka ktoś może korpo pracy w Warszawie?
U mnie w korpo szukają ludzi na 2 rodzaje stanowisk.
Jedno ze stanowisk jako analityk danych. Wymaganie nie są zbyt wysokie, znajomość angielskiego na poziomie B2, podstawowa znajomość MS Excel, mile widziana znajomość SQL (w przypadku braku znajomości nauczysz się go na miejscu, choć fajnie znać chociaż podstawy żeby móc błysnąć na rozmowie),w przypadku znajomości jakiegoś języka programowania (najlepiej Pythona lub R) możliwość otrzymania wyższego stanowiska, gdyż takich ludzi szukają na gwałt. Na start od 4700 brutto.

Drugie ze stanowisk to konsultant analityczny. Wymagania tutaj są ciut wyższe, bo trzeba znać bardzo dobrze/płynnie język angielski, mile widziana znajomość dodatkowego języka. Do tego MS Excel oraz MS PowerPoint. Tutaj dają na start od 6000 brutto.

Studia wskazane, choć znam kilka osób które przyjęli beż inżyniera ani licencjata. Oczywiście trzeba jako taki być ogarniętym analitycznie.

Praca dobra na początek po studiach, lub w trakcie studiowania (zaocznie). Jak to w korpo, fancy biuro, praca 8h dziennie, godziny w zależnośći od przełożonego można sobie ciut dopasować (przychodzić wcześniej/później). W biurze większość ludzi to młodziaki (22-30 lat).

Na prv mogę dokładniej opisać co i jak.

#pracbaza #praca #warszawa #korposwiat
  • 44
@NukeOps: Też tego czasem nie ogarniam. HR'y... i ich logika xD ale kilka osób ode mnie z poleconych pracuje. Niektórzych faktycznie nie zatrudnili przez słabe CV, ale do 2 osób ode mnie się nie odezwali mimo spełnienia kryteriów. Może w tamtym momencie był przesyt ludzi na to stanowisko, nie wiem.
tylko mnie to zastanawia jak to jest, że wysyłałem CV, nie udało mi się z poleceniem od tego mirka, bo miałem już konto u was i mimo niskich wymagań była cisza XD


@NukeOps: W takim wypadku albo kłamią, albo musisz sie zastanowic nad soba :)
@Lisciu1991: Zawsze rozumiałem "pracę w korpo" jako taką za kilka średnich krajowych, a tu proponowane są stawki januszexowe... Najwyraźniej to nowe określenie na "dynamicznie rozwijającego się lidera branży"


@kszychu: A jakich stawek oczekujesz dla osób, które przychodząc tam nie są mistrzami analizy danych? Masz 2 tygodnie szkoleń, gdzie w zasadzie od 0 się uczysz. Wystarczy znać excela jako tako i angielski (czyli to co zna większość młodych osób)