Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam z autobusu z pokhary do Delhi, 27h jadę, ostatnie 2h zostały! Trzymajcie kciuki, bo potem tylko... 34h (jeżeli pociąg pojedzie według planu, czyli pewnie bliżej 40h), i z 2h autobusem i już będę na GOA, idealnie żeby celebrować nowy rok! :D #pokazmorde #podrozujzwykopem #podroze #indie
maximus481 - Pozdrawiam z autobusu z pokhary do Delhi, 27h jadę, ostatnie 2h zostały!...

źródło: comment_HV0CsJrUEH1pVMiTHCijSxtgGLQZO7SS.jpg

Pobierz
  • 110
  • 320
@Pathlogan tak to jest, trzeba oszczędzać na czymś żeby móc robić co innego :D moja "podróż" a raczej jej rozdział niespodziewanie dobiega końca, miałem podróżować jeszcze parę miesięcy żeby dobić do 2 lat w podróży, ale poznałem dziewczynę na 4800m.n.p.m w Himalajach, serce nie sługa i zamierzam spróbować swoich sił w #australia ,na to potrzebuje tez trochę środków, zamiast zapłacić 480zl z kathmandu do Delhi, i potem to samo na goa to
@maximus481: ooo a ja akurat w marcu do Pokhary się wybieram na 2tyg ( ͡º ͜ʖ͡º)
masz jakieś ciekawe miejsca do polecenia, które trzeba tam zwiedzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twoja wycieczka widzę ambitna! Powodzenia życzę, obyś bezpiecznie dojechał i zdążył na sylwka ( )