Wpis z mikrobloga

Tego jeszcze nie widziałem i się zaskoczyłem. xD Automat do sprzedawania strzykawek i innych rzeczy do grzania dla opiowrakow i innych koneserów. Po co udawać, ze problemu nie ma, skoro ludzie tak czy siak będą ćpali, wiec można im sprzedać nowy sprzecior za grosze.
Ostatnio w ogóle była akcja u mnie w mieście, ze przychodziło się do specjalnego punktu w centrum, ze starym sprzętem, a w zamian dawali cały zestaw do grzania. Jak znajdę fotę, to wrzucę w komentarzach.
Pozdrowionka.
#niemcy #narkotykizawszespoko #opiowraki #opiaty
k.....w - Tego jeszcze nie widziałem i się zaskoczyłem. xD Automat do sprzedawania st...

źródło: comment_K03zmax70QnPqCzHFrM8gU4JpOSSLC6q.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@komukatiw: I to jest #!$%@? rozwiązanie! Udostępnić sprzęt za grosze, nie wsadzać do więzienia i pomagać w znalezieniu pracy, życiu i pokonaniu nałogu. A w Bolzce? A w Bolzce dalej jak w lesie "Narkomany? NARKOMANY TO DO WORA A WUR DO JEZIORA HEHEH! Dobra Heniu dawaj na drugą nuszke"
  • Odpowiedz
@komukatiw: mi raz wody demineralizowanej nie chciała baba sprzedać, bo "może służyć do wyrabiania różnych odczynników" XD co prawda kupowałem ją do roztworu zeby mikrodawkowac kwas, no ale wciąż mnie smieszy ta sytuacja
  • Odpowiedz
@komukatiw: Służba zdrowia ogólnie u nas jest #!$%@?. Mój brat był w szpita po rekonstrukcji łokcia to opowiadał mi że raz gościu wył z bólu przez ok. 20 min bo leki przestały działać, poszedł do dyżurki po pielęgniarki. Wchodzi a tamte głupie #!$%@? grają sb na telefonie. Wszystkie dzwonki dzwonią a te grają. IKS #!$%@? DE. Chlew obsmarowany gównem.
  • Odpowiedz
  • 9
To jest patologia w Polsce, że idąc do apteki i mówiąc dokładny rozmiar starsza aptekara spod byka się patrzy i pyta "a do czego ta strzykawka będzie użyta". Już miałem dwie takie dyskusje. Raz już zrobiłem przy ludziach wykład, czy tez dopytuje po co ktoś prezerwatywy kupuje i jak będzie używać. Na koniec podsumowałem, że będę naprawiać drukarkę i potrzebna mi strzykawka a to, że miał miałem bluzę z kapturem to że
  • Odpowiedz
@komukatiw:

a w Polsce z tego co wiem, to aptekarki maja w ogóle problem czasami, jak ktoś chce kupić igły w aptece xD

Dlatego farmaceutów do wora i zastąpić maszynami vendingowymi wydającymi leki. Jest absolutnym skandalem, że w polskich realiach pacjent służy grażynce z apteki do odreagowywania kompleksów zawodowych.
  • Odpowiedz
@komukatiw: w niektorych miejscach stoja tez takie przyczepy kempingowe w ktorych sprzedaja sprzet do grzania za kilka centow, opatruja rany i podaja metadon jak cpun jest w sytuacji kryzysowej, i to jest zajebiste rozwiazanie
  • Odpowiedz
@komukatiw: A problem nie jest w tym, że jak ktoś już grzeje to w więcej osób i wszyscy z tej samej lecą mieszając z własną krwią, żeby lepiej kopało?
  • Odpowiedz
@spokojnyinformatyk: Ja bym narkomanów nawet do więzienia nie wsadzał, tylko gdy już stwarzają zagrożenie dla innych wysyłał na roboty przymusowe. Po co Ci narkomani w społeczeństwie tak naprawdę ?

Narkomani są nimi raczej z własnego wyboru. Nie sądzę, żeby jakiś osiedlowy diler ganiał dzieci i wstrzykiwał im narkotyki żeby zyskać nowych klientów. Szczerze też wątpię, aby pójście w dragi było pierwszą złą decyzją takiej osoby - to raczej wisienka na torcie
  • Odpowiedz
@komukatiw: przecież u nas też kiedyś się rozdawało ćpunom strzykawki. W Polece problem heroiny jest już dużo mniejszy niż kiedyś ale pewnie dalej gdzieś mogą dostać strzykawki za darmo..
  • Odpowiedz