Wpis z mikrobloga

W Nowy Rok z nowym telefonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko 257.99$ (980zł) za Xiaomi Mi 9t 6/128GB
Najniższa cena w historii i darmowa dostawa bez VAT
Mam i polecam

Xiaomi Mi 9t 6/128GB

257.99$
▶️Kod niebieski: GBMI9T800
▶️Kod czarny: GBMI9T802
▶️Kod czerwony: GBMI9T801
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo

Xiaomi Mi 9t 6/64GB

247.99$
▶️Kod czarny: GBMI9T500
▶️Kod niebieski: GBMI9T501
Dostawa Priority Line bez ryzyka VAT za darmo

Telefon mam już 5 miesięcy i polecam
Nie myślę o zmianie

⏩ W pudełku znajdziemy:
- telefon
- twarde etui
- szybką ładowarkę EU
- kabel USB-C
- kluczyk do tacki SIM
- instrukcję

Wrażenia wizualne są bardzo dobre
Telefon wygląda swietnie. Wielkość telefonu jest dla mnie optymalna, nie jest za duży. Mi9t ma prawie 1cal więcej niż mój Axon 7, ale gabarytowo jest tylko minimalnie większy. Wymiary urządzenia to 156,7 mm x 74,3 mm x 8,8 mm.

Wielkie wrażenie robi przód telefonu po włączeniu. Mamy niczym nieograniczoną przestrzeń, tylko czysty duży ekran bez żadnych wcięć, notcha itd. Ekran [AMOLED 6.39cala] jest świetny, czytelny, jasny. Zajmuje on 91,9% powierzchni przedniego panelu telefonu.

Czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran jest zadziwiająco dokładny i szybki. Bez probolemu odblokowuje telefon. Podswietlenie ekranu przy przycisnięciu palca też jest bardzo efektowne

Na górze telefonu znajdziemy wejście mini jack, co nie jest obecnie częste, oraz wysuwany aparat

Bajerem jest oczywiście wysuwana kamera selfie. Jest podswietlana na czerwono, robi wrażenie Wysuwa się dość szybko z obudowy [w czasie 0,8 s]. Wytrzymałość oszacowano na 300 000 uruchomień.

Kamerka selfie ma 20MP i robi na prawdę bardzo dobre fotki.

Na górze kamerki jest też dioda powiadomień. Miejsca na diodę nie jest na pewno idealne, bo jej widoczność przy leżącym telefonie jest słaba.

Z tyłu telefonu zastosowano szklaną obudowę, zaokrąglaną z czterech stron i wzmacnianą powłoką Corning Gorilla Glass 5.

Na pleckach mamy trzy, umieszczone centralnie aparaty. Co ważne nie wystają za bardzo ponad obudowę, mniej niż w Mi9. Jest to kombinacja trzech oczek:
48 MP [główny] + 13 MP [szerokokątny] + 8 MP [teleobiektyw]. Z jakości zdjęć jestem bardzo zadowolony. W dobrym świetle jest świetnie. Zdjęcia nocne chyba lepiej wychodzą na GoogleCamera, ale na standardowej aplikacji też jest dobrze. Wgrana standardowa aplikacja aparatu jest dobra, ma wiele trybów i ustawień. Ja dodatkowo wgrałem GCam, nie wymaga to żadnej zmiany ustawień telefonu.

Co do wydajności, szybkości działania jest bardzo dobrze. Kieruje nim Snapdragon 730 o wydajności między Snapem 835 a 845 [więc z niedawnych flagowców Mi6 i Mi8]. Procesor współpracuje z 6GB RAM. Do tej pory na stałe używałem Axona 7 ze Snapem 820 [który mi wystraczał] i Mi9t jest szybszy. Brak jakichkolwiek przycinek, nawet przy uruchomionych wielu aplikacji.

Pojemność baterii wynosi aż 4000 mAh. Telefon obsługuje szybkie ładowanie, w zestawie jest ładowarka 18W. Telefon do pełna można naładować w około 1.5h. Jest oczywiście nowoczesne wejście USB-C.

Telefon ma NFC, więc można płacić mobilnie. Dla mnie to jeden z podstawowych parametrów przy wyborze telefonu.

Warto też wspomnieć, że jest pełen zakres LTE, w tym b20 [co dla niektórych jest istotne]

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. W tej cenie dostajemy na prawdę świetny telefon, wyjątkowy, wyróżniający się, szybki. Ciężko się do czegoś szczególnie przyczepić.

Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak macie jakieś pytania zapraszam

Specyfikacja techniczna
▶️Procesor: Qualcomm® Snapdragon™ 730 (8 × Kryo™ 470, taktowanie do 2.2 GHz)
▶️Układ graficzny: Adreno™ 618
▶️Pamięć RAM: 6 GB
▶️Pamięć wbudowana: 64 GB/128 GB, brak możliwości rozszerzenia
▶️Typ ekranu: AMOLED, HDR10
▶️Przekątna ekranu: 6,39 cala
▶️Rozdzielczość ekranu: 2340 × 1080 px (Full HD+)
▶️Ochrona ekranu: Corning® Gorilla® Glass 5
▶️Funkcje: Akcelerometr, Czujnik światła, Czujnik zbliżeniowy, Czytnik linii papilarnych w ekranie, Dual SIM, Kompas cyfrowy, Żyroskop
▶️Aparat tylny: 48 Mp + 13 Mp + 8 Mp
Przysłona aparatu tylnego: ƒ/1,8, 26 mm, 1/2", 0,8µm (48 MP), ƒ/2,4, 12 mm (szerokokątny), 1/3", 1,12µm (13 MP), ƒ/2,4, 53 mm (teleobiektyw), 1/4", 1,12µm (8 MP)
Funkcje aparatu tylnego: 2x zoom optyczny, HDR, Panorama, PDAF, Podwójna lampa błyskowa LED
▶️Aparat przedni: 20 MP, Wysuwany mechanicznie
Przysłona aparatu przedniego: ƒ/2,2, 0,8µm
Funkcje aparatu przedniego: HDR
▶️Rozdzielczość nagrywania wideo: 4K@30fps, 1080p@960fps, 1080p@240fps, 1080p@120fps, 1080p@60fps, 1080p@30fps, 720p@960fps, 720p@240fps, 720p@120fps, 720p@30fps
Lampa błyskowa: Wbudowana
▶️Łączność: 4G LTE, Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi 2.4G, Wi-Fi 5G,Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display, 802.11 a/b/g/n/ac, Qualcomm TrueWireless™ Stereo Plus
▶️Obsługa LTE B20: Tak
▶️Nawigacja: A-GPS, GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou
▶️Złącza: USB typu C, Wyjście słuchawkowe 3,5 mm
▶️Dual SIM: Obsługa dwóch kart SIM w technologii LTE
▶️System operacyjny: Android 9.0 Pie z nakładką MIUI 10
▶️Rodzaj ogniwa: Litowo-polimerowy
Pojemność baterii: 4000 mAh
Szybkie ładowanie: Przewodowe 18 W
▶️Wymiary
Wysokość: 156,7 mm
Szerokość: 74,3 mm
Grubość: 8,8 mm
Waga: 191 g
▶️Materiał wykonania: Aluminium, Szkło

#gearbest #xiaomi #mi9 #mi9t #itemyzchin #sebeksspoleca


sebekss - W Nowy Rok z nowym telefonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko 257.99$ (980zł) za Xiaomi M...

źródło: comment_cfMUf4nehtCJX0RtgjsMiIfl2EWuKqLd.jpg

Pobierz
  • 11
@sebekss: można jeszcze z tego kodu zamówić mi9t?
Jakbym płacił przez PayPal to gdzie trzeba wpisać ten kod obniżający, i jeszcze przesyłkę to priority Line wybrać by nie nałożył dodatkowych kosztów?
@Headmayster: kody działają

Mi9t 6/128GB
▶️Kod niebieski: GBMI9T800
▶️Kod czarny: GBMI9T802
▶️Kod czerwony: GBMI9T801

Mi9t 6/64GB
▶️Kod czarny: GBMI9T500
▶️Kod niebieski: GBMI9T501

Dodajesz telelfon do koszyka z w/w linku, klikasz w koszyku Checkout. W kolejnym oknie będzie na dole miejsce na kupon. wpisujesz, zatwierdzasz. Jako dostawę wybierz Priority Line.
Przechoszisz do platnosci. Płacisz przez PayPal.