Wpis z mikrobloga

Mircy, prośba i wytłumaczenie jak dziecku jak to jest z konsolami do gier. Jak kupię PS4 to rozumiem, że jak zaraz wyjdzie PS5 to nie pogram w nic nowego, tak? Czy w świecie konsol to jest normą, że co chwilę trzeba wymieniać sprzęt? Co na ten moment mi polecacie? Jestem growym noobem, do tej pory grałem kiedyś tam na PC. Na pewno w RPG będę chciał grać - Wiedzim, Diablo itd. #gry #konsole #playstation #xboxone
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skinny_pete: pograsz we wszystkie gry z wcześniejszych generacji i jak wyjdzie ps5 to przez długi czas jeszcze nowe tytuły będę wychodzić w wersji i na PS4 i na ps5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skinny_pete: Jeśli nie grałeś w nic z obecnej generacji to spokojnie możesz kupować ps4 - będziesz miał kilka lat grania zanim ogarniesz wszystko co warto
  • Odpowiedz
@skinny_pete: jak masz szukać używek, to już lepiej kup nowego xboxa. Cena kilka stów niższa, a do tego sporo gier jest w Game Passie. Widzę że lubisz RPGi, a znajdziesz tam m.in. Wiedźmina 3: Dziki Gon, Fable, Fallouty 3, NV, 4, Kingdom Come Deliverence, Mass Effect, Shadow of Mordor, Oblivion i wiele, wiele innych gier. To wszystko za średnio 10 zł miesięcznie. Pełna lista tutaj https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass/games
  • Odpowiedz