Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1004
Mireczki, wypijcie za nas kompot!
Równo rok temu wyszłam za mojego najlepszego przyjaciela i najwspanialszego mężczyznę jakiego znam. Mówią, że pierwszy rok małżeństwa jest najtrudniejszy i jeśli to prawda, już nie mogę się doczekać kolejnych lat razem. Był to najpiękniejszy rok w moim życiu, jak do tej pory, dzięki niemu.
@Robie_fikolki jesteś największym szczęściem jakie mnie spotkało, życzę Ci, żebyś był ze mną tak szczęśliwy jak ja jestem z Tobą. Kocham Cię nad życie
#chwalesie #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
źródło: comment_uqSg5KxVelsPFDQYDfHQ5jDMRXhpFB0r.jpg
  • 232
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MirekWyznajeAnonimowo: Są całe fora i subreddity poświęcone chwaleniu się (tak, też związkami). Tutaj też wpis ma odpowiednie tagi. Więc #!$%@? cię to boli? xD I sam jak będę chciał to się podzielę ale w przeciwieństwie do OPki u mnie tacy jak ty i reszta Smutasów będą lecieć do kasacji. Bo mogę xD
Jeśli to prawdziwa miłość, a na taką wygląda to prawie wszyscy tu zebrani nawet nie wiedzą jaka to jest petarda, jakiego daje powera i jak bardzo powinni Wam zazdrościć. Ja gratuluję i życzę zdrowia bo miłość już macie a resztę sobie kupicie!
@Jestembogaty: @Myszoskocznia: @Lucider5: weźcie trochę zluzujcie, bo "bronicie" wartości katolickich a wydaje mi się że nie macie racji. Po pierwsze to "symbolem dziewictwa" jest biały welon a nie biała suknia. Czy OP na bialy welon na głowie? No nie widzę. Po drugie to Kościół i księża nie mają problemów z akceptacją dzieci sprzed ślubu jesli para oficjalnie chce "sakramlentalizować" swój związek. Po to jest sakrament spowiedzi, na tym polega
@Sylwunia: Uspokój się, bo mają trochę racji. Super że się pobraliście i dobrze się wam układa, aczkolwiek pierwszy rok nie jest najtrudniejszy, a jest najlatwiejszy, bo małżeństwo ciągle jest świeże.Jeżeli po 10 latach, będziecie mieć takie samo nastawienie to rewelacja. Tego wam zycze, ale nie wyzywaj ich, bo tak całkiem też nie pierniczą (tak ok 30% racji)
A przyjaźnić się można i przed i po ślubie :) Gratulacje. Oby jak najwięcej.
@Sylwunia: Szczęścia wiecznego i bezgranicznego ! Uważałbym na to pojęcie - najlepszego przyjaciela. Przyjaciel tym się różni od miłości, że w najtrudniejszym momencie zostawia, bo zależy mu tylko na zabawie, ale może pojęcie to zostało wykorzystane nieumyślnie. W każdym razie kiedyś może przyjść taka rozkminka i trzeba być na nią gotowym.
@Sylwunia: a gdzie Ty mi tą rękę chciałaś wsadzić?! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@Robie_fikolki: Nie pytaj publicznie ( ͡ ͜ʖ ͡)

jak ja kisne z takich wynaturzen, pierwszy rok i juz trzeba na pokaz bo sie sypac zaczyna.
za jakis czas pewnie schemat, on roznorodnosci poszedl