Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1004
Mireczki, wypijcie za nas kompot!
Równo rok temu wyszłam za mojego najlepszego przyjaciela i najwspanialszego mężczyznę jakiego znam. Mówią, że pierwszy rok małżeństwa jest najtrudniejszy i jeśli to prawda, już nie mogę się doczekać kolejnych lat razem. Był to najpiękniejszy rok w moim życiu, jak do tej pory, dzięki niemu.
@Robie_fikolki jesteś największym szczęściem jakie mnie spotkało, życzę Ci, żebyś był ze mną tak szczęśliwy jak ja jestem z Tobą. Kocham Cię nad życie
#chwalesie #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
Sylwunia - Mireczki, wypijcie za nas kompot!
Równo rok temu wyszłam za mojego najleps...

źródło: comment_uqSg5KxVelsPFDQYDfHQ5jDMRXhpFB0r.jpg

Pobierz
  • 232
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@Sylwunia: Fajnie, że jesteście szczęśliwi. Nie wiem ile czasu znaliście się przed ślubem, ale rok czy nawet trzy lata to jest nic. Także jestem w szczęśliwym związku, już od 9 lat mimo młodego wieku, ale wiem że z roku na rok patrząc w przeszłość widzę, że zna się człowieka coraz lepiej. Jeszcze niejedno może Cię zaskoczyć negatywnie, ale może też pozytywnie. Ktoś u góry dobrze powiedział, że rok to jeszcze zauroczenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Perkotka: U nas ogólnie wygląda to tak, że znamy się od ok 10 lat, razem jesteśmy ponad 3 lata no i od kilku ładnych lat jesteśmy przyjaciółmi. Znamy się jak łyse konie dzięki tej naszej przyjaźni dlatego dobrze nam się razem układa. Myślę, że faza typowego zauroczenia już u nas minęła, co nie zmienia faktu, że bardzo się kochamy