Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@loczyn: dla mnie wygląda groteskowo i nieprzekonująco. Niczym potwór z horrorów klasy B z lat '80. Na dodatek epatuje obrzydliwością zamiast - tak jak to opisano w książce - siać strach byciem krwiożerczą bestią o paszczy pełnej ostrych kłów, #!$%@? pazurach, świecących na czerwono ślepiach i jaskrawo czerwonych włosach (ten ostatni szczegół akurat mniej istotny ale też robił klimat i przede wszystkim nawiązywał wyglądem bestii do odczarowanej księżniczki).
Netfliksowa strzyga wygląda
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@loczyn: łap kilka cytatów z książki, na której Netflix rzekomo się wzorował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Królewna wygląda jak strzyga! - wrzasnął. - Jak najbardziej strzygowata strzyga, o jakiej słyszałem! Jej wysokość królewska córka, przeklęty nadbękart, ma cztery łokcie wzrostu, przypomina baryłę piwa, ma mordę o ucha do ucha, pełną zębów jak sztylety, czerwone ślepia rude kudły! Łapska, opazurzone jak u żbika, wiszą jej do samej ziemi!
@szpongiel: Czytalem ten opis z trzy dni temu ;)
Wiem o co chodzi, ale ta ksiazkowo/growa w ogole nie byla nic a nic straszna. To byl przerosnięty pies tranwestyta z peruką i to dopiero byla komedia.
Nowy design jest o tyle spoko, bo:
1. Jest czlowieczo podobny
2. Jest straszny i obrzydliwy
3. Ma pempowinke
Sam powiedziales ze wyglada jak wyrosniety poroniec i chyba o to chodzilo, a nie o psa
@Shatter: To juz troche czepialstwo, bo po wskoczeniu na niego za pierwszym razem (ktory zakladam ze dla 99% byl zabojczy) dostala bęcki, dopiero jak zobaczyla ze nie jest tak latwo zaczela go rzucac po scianach i podlodze.
@Shatter: w calym serialu w ogole wykonuje jakies znaki? Jedynie chyba kojarze pojedynczy maly gest przy Renfri nic po za tym. Ardem za kazdym razem rzuca „od reki”