Wpis z mikrobloga

Jak to najlepiej rozgryźć? Zacznę od tego, ze jestem naturalem. Trening zaczynam 6 rano. Waga 80, 180cm. Trening siłowy 5 dni w tygodniu.
DNT: 180b 250ww 60t
DT: 180b 490ww 60
cel masa
W dni treningowe po wstaniu 5:30 pije szejka 100g płatków jaglanych i 40g odżywki ( 80ww 30b ) . W trakcie treningu 30g Carbo. Teraz tak po treningu jem najczęściej płatki typu cornflakes z odżywka i bananem. Jaka porcje wegli dać potreningowo przy takim dziennym rozkladzie? Czy płatki jaglane będą spoko przed treningiem? (Wiem, ze owsiane odpadają ze względu na błonnik)

Ostatnie pytanie. Czy są jakieś wartosciowe ebooki/książki na temat diety w sporcie siłowym?
#dieta #mirkokoksy
  • 4
@1AAAAAA:

6 posiłków
5 z ww, #!$%@? z ostatniego posiłku te węgle i daj jakoś okołotreningowo
przed treningiem 80 w trakcie 30 po 150, reszta po 80g ww, możesz dać przed 100 a po 130, albo w trakcie dać 50.

w DNT 250/5-6 zależy ile wtedy jesz i tutaj już możesz dać na noc, albo tak sobie rozłożyć, żebyś zjadł ze smakiem i żeby było to rozsądne tak jak Ci pisałem.
@1AAAAAA: Co chcesz nie ma to znaczenia. Ja po prostu korzystam i po treningu leci papka z kaszy manny, płatków ryżowych, jaglanych, owoce świeże/mrożone, jakieś gówna low fat typu pierniki, płatki słodkie, sosy czekoladowe z cukrem, krówki i inne gówna.
A czasem #!$%@? kuraka z ryżem i sosem słodko kwaśnym + kilka wafli ryżowych z dżemem i masą kajmową i wpc. Tak jedz, żebyś zjadł swoje i nie chodził #!$%@?, że