Wpis z mikrobloga

@wicked93 mam farta do trafów, serio: choćby 3 razy w tej fifie trafiłam już griezmanna (w tym pierwszy jeszcze przed premierą, na webappie) , dwa razy Mane, ostatnio Mbappe. Szkoda że skilla brak bo skład jest niczego sobie ¯_(ツ)_/¯
@wicked93

Ja 3 razy jakieś gowno ikony, ogólnie nie narzekam, ale w PP dramat. Najlepszy to z wymiany Walker i Fabinho 86...

Ja z PP grywalnych jedynie trafiłam tellesa i adame traore który jest moim super subem. Do listopada jeszcze bawiłam sie w handel, ale za dużo mi to czasu pochłaniało.

niech sie crossuja platformy to pykniemy 1v1 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

No właśnie, mogliby to zrobic, ale
@beczkowoz: No powiem Ci, że na 9tce przy 4-2-3-1 robi robotę. Tam najlepiej mieć obunożnego gościa, z 4 gwiazdkami sztuczek minimum. Na 10tce takiego świrka typu Mahrez, a na skrzydłach mam Mane i Salaha czyli wiatraki. Za destrukcję odpowiada Kante z Sissoko i jest miód. Ogólnie w tej LW miałem problem z... logicznym myśleniem. Byłem mega przewidywalny, debilnie konstruowałem akcje itd. Myślałem czy nie sprzedać Van Dijka, wziąć za to Ferdinanda,
@wicked93 VVD jest niesamowity, ściana nie do przejścia. Z Ferdinandem aż takich kłopotów nie mam zazwyczaj;) A tak w ogóle co bierzesz za swapy? Ja totalnie nie wiem na co się zdecydować.
@wicked93 grałam Socratesem dwa razy w drafcie i to naprawdę fajna karta pomimo że wiele osób mówi że jest klocowaty. Ronaldinho z tego co pamiętam ma słabą staminę, więc typowa karta dla funu - miałam go w 19stce i super sie nim bawiłam :)
@beczkowoz: Ja właśnie też grałem Socratesem w drafcie i nawet na ŚP śmigał kozacko. Obunożny, nie do przewrócenia. Jeszcze jakby miał 5* sztuczek to bajka :D A kogo potrzebujesz do wzmocnienia?
@wicked93: wydaje mi się, że w pierwszej kolejności do wzmocnienia jest lewa obrona, potem wymiana Varane na kogoś lepszego lub Kante/Sissoko.
No i tu jest problem bo zbytnio nie widzę w swapach alternatyw:

LO - brak
ŚO - Hierro / Koeman wchodzą w grę, ale Hierro jakoś wątpie by był wzmocnieniem, a Koeman lepszy na ŚPD
ŚPD - Blanc/Essien - właśnie Blanc najbardziej mi chodzi po głowie, ale nie mam silnego
@beczkowoz: Koeman chyba średnio jak na obrońcę(bo mówimy o tym ze swapów), Hierro jest spoko opcją na ŚO, ale czy lepszy od Varane? Mi się Francuzem kapitalnie gra. Taki Mbappe od Ciebie to by mi chodził na LPO za Mane ( ͡° ͜ʖ ͡°)