Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@Pawcio_Racoon: Weź zainteresuj się jakimś szkoleniem dla psa, Tobie się wydaje, że to jest fajne, ale to wcale nie jest zdrowe i normalne. Pies może być świetnym i skutecznym (brutalnym) obrońcą, ale wtedy kiedy jest taka potrzeba. Jak pies jest duży i ma dużo energii, to przy okazji trzeba mu też zapewnić jej ujście. Ja wiem, że Ty zaraz powiesz, że ma duże podwórko i jest spoko, ale to co widać
@daox: Zna podstawowe komendy, niestety uważa że podwórko to jego teren i tak też się zachowuje, jeśli wybiegnie za ogrodzenie to jest spokojny, nie gryzie każdego jak oszalały. Tego skakanie na ogrodzenie, nie da się go oduczyć.
@Pawcio_Racoon: Wszystkiego da się oduczyć a to co robi ten pies jest niezdrowe - dla innych i dla niego.
Nie mówiąc o tym, że ten pies bez problemu to ogrodzenie przeskoczy. Nie chciałbym przeczytać w gazecie, że pies przeskoczyl ogrodzenie i kogoś zagryzł. Nie rób sobie problemów tylko zainteresuj się tym.
@Pawcio_Racoon: jak ci podrosnie i poczuje suke w ruji to nie widze przeszkod przed #!$%@? przez plot sasiada. Plus takim skakaniem kwestia czasu jest jak uszkodzi mu przesla plotu, u mnie tak bylo
@daox @amarantowy @DzembaDzemba spokojnie, piesek człowiekowi nic nie zrobi jeśli nikt nie przeskoczy przez ogrodzenie. Kilka razy sprawdzałem i za ogrodzeniem gdy jest sam, włącza mu się tryb miłej maskotki. Pogryźć może tylko na podwórku. To typ psa obronnego, nie zabójcy.
@dktr to nie osiedle, mieszkasz na wsi musisz akceptować tez psy ;)