Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam dla was specjalne #rozdajo połączone z promocją giełdy BitPanda ʕʔ #bitcoin


Jedna z osób, która zaplusuje ten wpis otrzyma ode mnie $15 w Bitcoinie lub innej wybranej kryptowalucie (ETH, BCH, XRP, LTC, TRX) łatwo wymienialnej na gotówkę - wystarczy zaplusować ten wpis i poczekać na losowanie, zielonki też biorą udział!

# Jeśli wpis dostanie więcej niż 100 plusów, suma #rozdajo zostaniesz zwiększona do $20! Dodatkowo, druga osoba otrzyma kolejny bonus! Losowanie odbędzie w czwartek o godz. 21 przez #mirkorandom

Jeśli zainteresowanie i liczba plusów przekroczy moje oczekiwania, dorzucę kolejne $20!
### ( ͜͡ʖ ͡€) ###

Dla osób, które nie chcą liczyć na łut szczęścia mam 100% pewną promocję od giełdy BitPanda, która oferuje €15 bonusu dla nowych użytkowników!

>> Co robić, aby otrzymać €15 bonusu od Bitpandy? <<

1. Zarejestruj się z linka polecającego -> https://www.bitpanda.com/?ref=259542681391193174 (warunek otrzymania darmowego bonus 15 euro).

czysty link: www.bitpanda.com/

2. Zainstaluj appkę Bitpanda lub dokonaj weryfikacji dokumentu tożsamości przez przeglądarkę (konieczna jest podłączona kamera lub aparat), weryfikacja jest banalnie prosta i trwa 3 minuty; pełna weryfikacja daje więcej opcji, lecz wymaga wideorozmowy z konsultantem w języku angielskim.

3. Po weryfikacji należy przelać na konto BitPanda minimum €25 ( > Deposit > Euro > Przelew SEPA > Dane przelewu, tytuł'- numer referencyjny i gotowe! || [albo dodać środki kartą debetową] ) i dokonać obrotu tą kwotą - kupić za nie Bitcoiny lub inną kryptowalutę, albo na odwrót. Po dokonaniu obrotu powyżej €25, otrzymacie automatycznie €10 bonusu. Jeśli dodatkowo rozwiążecie quiz otrzymacie €5 w tokenach BEST, które można bez problemu zamienić na gotówkę - razem €15. Za każde polecenie znajomego otrzymacie kolejne €10! Otrzymany bonus możecie od razu wypłacić na wasze konto bankowe!

Dla osób, które zarejestrują się z mojego linka polecającego oferuję specjalny refback - bonus!

Powodzenia, widzimy się w czwartek wieczorem. ( ͜͡ʖ ͡€)


#btc #promocje #promocja #kryptowaluty
#zarabianie #airdrop #blockchain #pieniadze
tomosano - Mireczki, mam dla was specjalne #rozdajo połączone z promocją giełdy BitPa...

źródło: comment_nc4DaxPb6JUorN8Ti6fEFjwoUkJrEWKG.jpg

Pobierz

Czy kupiłeś już swoje pierwsze Bitcoiny?

  • Tak 21.0% (71)
  • Nie 66.3% (224)
  • Zaraz to zrobię 5.6% (19)
  • Zastanawiam się 7.1% (24)

Oddanych głosów: 338

  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rysiekryszard: kiedyś za rejestrację dawali jakieś marne Pantosy, których po zamianie np na euro czy BTC nie dało się wypłacić bo bylo ich za mało niż miimalna kwota do wypłaty :/ xD
  • Odpowiedz
@tomosano: należało by dodać że są dwa rodzaje weryfikacji
weryfikacja lekka (nie można robić depozytu kartą)
przelewy z revolut nie przechodzą a trzeba dokonać wpłaty € ja robiłem to z N26 zapraszam po refa na pw)
  • Odpowiedz
@slecrumi: Da się tak jak mówi plaisant - można też z polskiego konta, ale będzie przewalutowanie na korzyść twojego banku. Osobiście również polecam N26. Zawsze możesz też zrobić pełną weryfikację jeśli bardzo chcesz płacić kartą.

@plaisant: Jak wyślesz plny to też dojdzie, z górką to będzie ok. 120 zł - licząc gorszy spread polskiego banku.
  • Odpowiedz