Wpis z mikrobloga

@Whiteman991: @Emes22: @mateusz-zahorski: no więc dzisiaj zainstalowałam Gotcha Evolve na moim starym Lenovo K5 i bez problemu telefon połączył urządzenie. Nawet nie parowałam w aplikacji Pokemon Go. Następnie bez problemu Gotcha Evolve sparowała urządzenie na Samsungu A40 i bez problemu Pokemon Go wykryło urządzenie jako Go Plus (na wyświetlaczu Gotchy trzeba było przycisnąć przy "ikonce" parowania). Śmiga na A40, jutro prawdziwy test w pracy :)
@poziomek90: dzwoni, wysyła wiadomości tekstowe - czyli to co telefon powinien robić w mojej pracy (+dobry zasięg operatora na obsługiwanym przeze mnie terenie, co jest w sumie najważniejsze). Jeśli masz lepszy telefon w podobnej półce cenowej - good for you. Ale nie musisz na siłę uświadamiać innym, że inny model lepiej dzwoni i wysyła smsy :)
@poziomek90: to patrz do własnej kieszeni, skoro musisz je liczyć na każdym kroku. Bo ja mam wyjebongo czy mam A40 czy Xiaomi od operatora, bo i tak wiem, że max. 1 rok czasu i gdzieś #!$%@? szybka w terenie, etc. A ten z #!$%@?ętą szybką, etc. trzymam w aucie jako zapas z kartą prepaid bądź jako telefon z mapami offline.