Wpis z mikrobloga

Osiedliliśmy się w jednej z wiosek na środku dużej polany otoczonej lasem, który oddzielony był od niej rzeczką. Naszym punktem odniesienia w okolicy jest olbrzymi szczyt w kształcie pazura. Różowy odkrył następną wioskę zaraz za "pazurem" i wpadłem na pomysł, że będziemy te wioski łączyć ze sobą za pomocą szyn, poza tym w każdej wiosce będziemy budować dom, który wyglądem ma nawiązywać w jakiś sposób do biomu w którym taka wioska się
@Wjorgus: Stwórzcie sobie portale do innych światów na modach, np twilight forest i inne takie. Wtedy zabawa jest jeszcze lepsza i nowe potworki są. A na przykład na takim pustynnym świecie można oswoić wielbłądy i na nich jeździć :D no mega
@Jack0wy: Moja jest bardzo wybredna jeżeli chodzi o gry. Ograła Wrota Baldura 1 i 2 część, wciągnęła wiedźmina 2, a Wieśka 3 przechodziła w max 25 klatkach na sekundę, spędziła w nim jakieś 300h :D Próbowałem przekonać ją do mnóstwa gier, ale oprócz Mortal Kombat 11, jakichś gier RPG i horrorów nic do niej nie trafiało, do teraz, gdy zaczęliśmy naparzać w minecrafta :D

Trzymam kciuki, żeby i twoją różową dało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wjorgus: kurde to i tak ma sporo pozycji za sobą i spędzonego czasu. Moja jakieś 10 lat temu grała ze mną w diablo 2, nawet jak mi się znudziło to poszła sama dalej dopóki dała radę. Ale od tamtego czasu w ogóle jej nie ciągnie. Grała trochę ze mną w Broforce, ale to taki odmozdzacz na godzinkę max... A mam taką bibliotekę na dwóch graczy że aż przykro że się marnuje.