Wpis z mikrobloga

  • 0
@Khraell @piwoholik zdecyduje się chyba na Mastersy w takim razie. Pytanie tylko, czy opłaca się od razu inwestować w skórę naturalna, czy syntetyk na początek wystarczy? Nie ukrywam, że im taniej tym lepiej. Możecie polecić konkretne modele? Mężczyzna ok 88 kg, 182 wzrost - z tego co czytałem, najlepsze będą chyba 12 oz, dobrze myślę?
  • Odpowiedz
@gnojekPL oz to ciężar rękawic tak naprawdę, ale tak, ja mam 12 oz na przykład (187 cm 100 kg) i są spoko. Jakoś 2 lata temu kupiłem rękawice adidasa za sto coś i trzymają do dzisiaj, ale, ja ich używam do Kravki, więc nie mam ich cały czas na rękach. Jeśli chodzi o boks, to może faktycznie jakąś tańszą skórę warto kupić
  • Odpowiedz
@gnojekPL: 12 uniwersalne, 10 trochę za małe do sparingów (niektórzy trenerzy mają obiekcje)

jak planujesz potrenować trochę dłużej to bierz skórzane, ja na mastersach lece juz 2 lata

co do modelu to praktycznie z każdego będziesz zadowolony, może być np. RPU-9 - klasyki
  • Odpowiedz
@gnojekPL: Jak nie jesteś pewnien czy będziesz treneować dłużej niż 6 miesięcy - bierz syntetyczną skróre, bo skóra naturalna wytrzyma dużo dłużej ale zaczynają się od ok 150 zł. Na początek polskie marki - np bushido, masters, mohave.
  • Odpowiedz