Wpis z mikrobloga

  • 0
@TechBoss-pl w sumie to jak dłużej pooglądałem różne filmy to chyba nawet by mi wystarczyło żeby zobaczyć jak to wygląda na golglach jak ktoś lata. Latałem w domu jakimś bieda helikopterem bez fpv i wiem że to nie jest to. Wydaje mi się że to FPV daje dopiero zastrzyk adrenaliny kiedy widzisz co robisz, przeciskasz się między drzewami itd. W heli patrzyłem z daleka i po prostu to nie to - leży
  • Odpowiedz
@domik: Zacznij od znaloga. Jest dużo tańszy na start. Dron typu whoop to jakieś 300-400 zł, gogle najtańsze to jakieś 300 też, choć idzie i taniej do tego aparatura 300 zł. To jest taki bieda zestaw ale będziesz mógł zobaczyć jak to jest. Później albo sprzedasz z niewielką stratą albo zaczniesz chorować :D
  • Odpowiedz
  • 0
@TechBoss-pl okazało się że znajomy lata. Wczoraj patrzyłem przez 2 letnie fat sharki - cóż DJI to nie było ale taki jest plan. 800D, tiny s 2, qx7s.
  • Odpowiedz
  • 0
@TechBoss-pl może mi podpowiesz gdzie szukać? Qx7s na 77hobby są 100 zł drożej niż gdzieś indziej w necie. Znowu 800d ciężko mi znaleźć bangood nie ma
  • Odpowiedz
@domik: No faktycznie ciężko. Może rozejrzyj się w takim razie za jakimiś innymi budżetówkami. W sumie to @fotograf_warszawiak miał cały zestaw nowy za nieduże pieniądze Eachine Novice.

Teraz to nie wiadomo jak te wysyłki z Chin idą. Ja ostatnio nic sam nie zamawiałem, nawet nie wiem czy wysyłają od ręki czy nie, choć w Banggood mówili mi, że tak. Ja w kraju nie kupuje bo bym z torbami poszedł :)
  • Odpowiedz