Wpis z mikrobloga

@bober88: znajomy ostatnio poszedl na darmowa "akademie programowania w javie". Warsztaty byly mocno promowane w necie. Niektore reklamy mowily o tym, ze to dla kobiet, a inne w ogole o tym nie wspominaly. Jak przyjechal na miejsce to ucieszony "o kurde ile tutaj dupeczek". Po warsztacie zalamany - mowil ze wartosc merytoryczna rowna z wartoscia pokazow garnkow. Okazalo sie ze gosc nie mial pojecia o tym ze wydarzenie jest tez promowane
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bober88: w tych Kielcach to macie wesoło jak w Warszawie xD co czytam te pomysły na Miasto Kielce (urząd miasta) na FB to kurła ze śmiechu można lać po majtach xD ostatnie najlepsze - Rada Kobiet xD i na to płacą Kielecczanie i to niektórzy tam w komentarzach to osobiście, frajerzy. Kto tam rządzi? Bo ja myślałem że mnie w Warszawie/Krakowie to są cyrki xD i dasz link tam gdzie jest
@Ryonnen: @stormkiss: wyobrazcie sobie jakby to byla rekrutacja na lead developera w jakiejs firmie i podobne zasady

jakie ma pani doswiadczenie zawodowe?

mam #!$%@? i niepelnosprawnosc bo mam astme, a co do doswiadczenia no to skonczylam zarzadzanie polem namiotowym w wsrh


dobra, wystarczy, odpowiada pani posada lead developera? na poczatek skromne wynagrodzenie pokroju 13500 brutto ale potem podniesiemy
Autor punktacji musiał być niezłym trollem, udało mu się #!$%@?ć wszystkich na raz, co poczytywać należy za nie lada osiągnięcie.


@bacaa90: takie są wymogi UE. Tak samo było z kierunkami zamawianymi, ruszą jeśli będzie ponad 10% kobiet na kierunku. W tym celu uczelnia na surowo ściągała dziewczyny z innych kierunków.