Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Imaocetong: to jest właśnie ten chory system. Jeżeli już stawiamy na socjal, to zamiast pomagać patologii która i tak gówno z tego zrozumie, dane $ przepije a mieszkanie #!$%@? i nic dla społeczeństwa nie zrobi, powinno się pomagać młodym zdolnym ludziom którzy przy drobnej pomocy łatwiej mogliby rozwinąć się i zrobić coś dobrego dla ogółu społeczeństwa.

Jestem kimś takim. Absolutnie nie narzekam, ale faktem jest że zamiast poświęcać się w pełni
@bober88: wczytajcie się w ten regulamin: www.invest.kielce.pl/file/original/ptpffvdwsmba/

4. Celem rekrutacji jest wyłonienie do udziału w projekcie 10 nauczycieli (3K i 7M) przedmiotów

zawodowych oraz 80 uczniów (4K i 76M) klas 2 i 3, w podziale na lata:

- w roku szkolnym 2019/2020 - 10 nauczycieli (3K , 7M)

- w roku szkolnym 2019/2020 – 40 uczniów (2K, 38M)

- w roku szkolnym 2020/2021 – 40 uczniów (2K, 38M),

w podziale na
To się nazywa w Projektach Unijnych "równość szans" - przewrotnie co? :) Siedzę w projektach unijnych od 15 lat i setki takich zapisów widziałem, więc kompletnie mnie to nie dziwi - to standard. Wnoskodawca, aby zyskać punkty dodatkowe (a więc większa szansa na kasę na projekt) wpisuje np że większośc w projekcie będa stanowiły kobiety. Potem (jak już realizuje projekt) musi to spełnić, stąd takie zapisy. Nie ma co imby kręcić.