Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Wzięłam się i zebrałam w sobie żeby się pozbyć największego kompleksu mojego życia ever. Poszłam do ortodonty. Poszłam z myślą, że moim największym problemem przy założeniu aparatu będzie płacenie za niego bajońskich kwot a moja wada to pikuś. (dwójki wysunięte do przodu, takie wampirki).
O jakie było moje zdziwienie gdy ortodonta po zajrzeniu w paszcze praktycznie od razu stwierdził ze aparat to kasa chorych zapłaci (Niemcy hiere) bo wada się na pewno kwalifikuje jako zdrowotna a nie estetyczna a po około roku czeka mnie operacja wysuwania dolnej szczęki.
Heh. Aż zaniemówiłam.
Ale do tego jeszcze żeby było mało jest strach o jedynkę czy da radę (kanałowe, łatana kilka razy) i o zęba który trzyma mi pojedynczą koronkę czy jak to się tam zwie.
Jednym słowem im dłużej się zagłębiam w temat tym jestem bardziej przerażona tym wszystkim...
A pomyśleć że martwiłam się o kasę... myśląc że mam typową wadę która jest raz dwa do ogarnięcia.

#wpiskupamieci
#ortodoncja #ortodonta #zeby #dentysta #pamietniczek
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maciej__: tym, że mój przypadek jest ponoć ciężki, po leczeniu około 1,5 rocznym operacja i kij wie co z moją jedynką i koronką. Takie by się wydawało mam normalne zęby z małą wadą a okazało się że bardzo długa droga przede mną. I przede wszystkim operacja która mnie zajebiście przeraża. Tak naprawdę to nawet nie wiem czy mi ten aparat założą przez tą koronke i jedynkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: nawet nie mów :c najgorzej że u mnie tego tak nie widać, mam ponoć retrogenie ale mój profil jest super, nie mam brody jakoś tak mocno cofnietej żeby był po tym efekt "wow". Gra się toczy o moje szczęki bardziej (żeby się wszystko domknelo). Boję się absolutnie wszystkiego, również zmian rysów twarzy bo nie mam na co narzekać... No boję się bardzo.