Wpis z mikrobloga

@Maglite: odkąd u mnie zamknęli to za bardzo nie chodzę na zakupy. A jeszcze pamiętam jak ze dwa lata przed zamknięciem było całodobowe - nikt nie kupował całej torby piwek tylko się chodziło
@Maglite: proszę pana, widzę że jesteśmy z podobnej okolicy. Śmiem się z panem nie zgodzić. Niech oni idą precz i muszę przyznać, że bardzo długo czekałem na ten moment. Brud, bajzel cenowy, jedyne otwarte kasy to te samoobsługowe. Niech oni idą w cholere. Marzy mi się w tym miejscu jakiś Carrefour albo inny Auchan, bo faktycznie na Chełmie po za lidlem i biedra nie ma sklepu z większym wyborem.
Ps. Ta
@Mirabeleknienawisci ja tam sobie chwale kasy samoobsługowe, bo starszyzna do nich nie chodziła i zazwyczaj kolejki były krótsze. I nie musiałem znosić humorów kasjerek.
I lubię też ciuchy z tesco - F&F. Jakosc całkiem znosna. Przez cały okres trwania sklepu, tylko jedna koszulka mi się rozciagnela. Ceny spoko i częste wyprzedaze, oraz bony rabatowe.
A galeria mnie nigdy nie interesowała. Moglo by jej w ogóle nie być, bo tam nigdy nie było
@Maglite: a co do przydatności kas samoobsługowych to ja się zgadzam - są super ale nie zawsze ( gdy np. mam kosz wywalony po same brzegi). W Tesco do tego bardzo często się zdarzała sytuacja, że z tych wszystkich kas samoobsługowych działała połowa. Jedyne czego będzie mi żal to Tesco bistro. Można było zjeść rozsądnie za niewielkie pieniądze.
@Mirabeleknienawisci oni przez jakiś czas mieli duży problem z tymi kasami. Pamiętam te sytuacje. Ale potem bardzo się poprawiło.
No i tak jak piszesz - nie nadają się na mega zakupy. Latwiej towar wywalić na taśmę i potem go spakować, niż lecieć samemu z każdym towarem pojedynczo. Ale wszystkim naraz nie dogodzisz.
A bustro było super. Szaszłyki i placki ziemniaczane o/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jednego razu pamiętam (chyba przed niedzielą niehandlową), było milion ludzi i dla odmiany powiedzieli że "prosimy o kierowanie się do kas, każdy zostanie obsłużony", więc rigcz :).
@StretchyFrog: chyba się zreflektowali że lepiej przepuścić towar przez kasy niż potem rozkładać po sklepie produkty z porzuconych koszyków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maglite: ale nostalgłem () pracowałem tam w 2012 jako ochroniarz. Poziom patologi która tam przychodziła w nocy #!$%@?ć jakiś alkohol #!$%@?ło poza skalę xD