Wpis z mikrobloga

@Rychu_Bychu: Ale uguem jaki jest z tym problem? Biznes to biznes. Lepiej tak niż jak zbiera na drewnianą protezę dla kapitana pirackiego statku. Powiedział nawet jaki jet koszt produkcji, więc z grubsza wiadomo jaki będzie przychód itd. Sam kalendarz nie powala, ale jak ma jakoś monetyzować udział w Universum to lepiej tak.
@BombaskaEskadraLotnicza: to zwykła pijawka, która bez knura nie ma racji bytu. Próbował robić jakieś gnioty albo jakieś gotowanie najbardziej podstawowych dań, filmy które ogląda pięc razy mniej widzów niż jak nagrywa konona. Idzie do konona na godzine i wrzuca z tego 5 filmów, szuja jeden żyjący na garnuszku mamusi, którą mexicano tivi #!$%@? o drzwi. Jak walił wóde z najprawdziwszymi żulami to jeszcze można się było pośmiać z przegrywa, ale teraz
@superbemben: O ja j*bie. Oczywiście, że Konon to jego sposób na kasę. Ale chyba to oczywiste, całe Universum tak działa, tak samo Konon robi hajs na swojej popularności jak tylko może. Zdziwiłbym się gdyby nikt nie chciał kasy. Z powietrza nikt nie żyje. Kibla Barbarze nie postawił bo już dawno mówił, że w obecnej sytuacji nie ma to sensu - o przeprowadzce wiedzieli dużo wcześniej. Z resztą jak 20 lat chlał
@Rychu_Bychu: ja do Menela mimo wszystko mam minimalny szacunek (byłby większy, ale 207 i matka która do końca pobytu na Boboli srała w Sławojce) - z typowego lumpa pracującego na budowie i będącego pijanym lub podpitym 24/7 stał się mini biznesmenem, zarabia jak na swoje standardy w #!$%@? siana i do tego wyszedł z nałogu
Ale donejtującym Czarnego #!$%@? wiadomo gdzie