Wpis z mikrobloga

Ostatnio przyszła córka mojego brata lvl 6 i mówi, że się nudzi.
Mama narzekała później na brata że dziecko takie biedne, że się nudzi, że się nim nie zajmą, nie zapewnią rozrywki. Zeby nie było, nie jest zaniedbywana, jest jedynaczką, ciągle jakieś małe wycieczki, place zabaw itp itd.

Wypomniałam jej czasy mojego dzieciństwa kiedy na moje wspomnienie o nudzie mogłam liczyć jedynie na "rozbierz się i pilnuj ubrania", "to sie po dupie podrap" albo "to idź posprzątać pokój".
Jakie u Was były hasełka?
Pobierz pokemonowa - Ostatnio przyszła córka mojego brata lvl 6 i mówi, że się nudzi.
Mama n...
źródło: comment_BRvHGxcgOeXjNmEAuwYhaJGFgoTlxSes.jpg
  • 95
@pokemonowa "ludzie inteligentni się nie nudzą" coś w tym jest, osoba mówiąca że się nudzi nie jest po prostu kreatywna czy leniwa i po prostu liczy na inną osobę by ta znalazła jej jakieś rozrywki czy zabawę, dzieci można zrozumieć żeby je zabawiać czy zapewniać rozrywkę, ale dorosłego człowieka? XD dlatego zawsze mam ciarki jak ktoś mówi że się nudzi i nie dziwią mnie głupie odpowiedzi w ich stronę typu to się
@Shatter: powiedz to moim rodzicom, sam #!$%@?, pewnie jeszcze na siebie nie zarabiasz. nie każdego stać na m5 i każdemu dać pokój własny. nie każdy chce w #!$%@? gówniaków i nie każdy chce mieć rodzeństwo. i wszelkie wmawianie komuś jak ma żyć, to ha tfu na ciebie
zrobić jedynaka to wyrządzić dużą krzywdę dziecku :p

Co to za dzieciństwo bez rodzeństwa ?


@Kotniepies: Noo, lipa, nie ma się z kim #!$%@?ć. My z siostrą regularnie rozgrywaliśmy pojedynki MMA, a ,że byłem mniejszy i 6 lat młodszy to często musiałem jechać ze sprzętami. Piękne to były czasy, nie zapomnę ich nigdy :)