Wpis z mikrobloga

Suunto Spartan Sport Wrist HR All Black vs. Garmin Forerunner 245 - zestaw funkcji z tego co widzę podobny, ceny w promocjach również. Suunto dotykowy ekran, ale w sumie wymogiem to nie jest. Macie jakieś doświadczenia? Szukam czegoś na rower (oba mają śledzenie trasy, spoko opcja do lasu) i na co dzień:) Garmina mierzyłem i leży świetnie, Suunto jeszcze nie - może wiecie gdzie mogę go dorwać w Gdańsku?
#zegarki #garmin #suunto #rower #bieganie
  • 17
@florekflorek: a faktycznie dalem ciala z tym nfc, bylem przekonany ze 245 to ma.
ANT+ i Bluetooth to dwa protokoly laczenia sie zewnetrznymi czujnikami, jak pas HR, czujnik kadencji itd.
Garmin ma oba, suunto wspiera tylko BT.

Najlepiej wejdz sobie na te dwie strony, polowie gdzies sa tabelki z rozpiska co ktory sikor ma z czym sie laczy itd.
https://www.dcrainmaker.com/2017/05/suunto-spartan-sport-wrist-hr-review.html
https://www.dcrainmaker.com/2019/04/garmin-forerunner-245-music-gps-watch-in-depth-review.html
@PurpleHaze: dzięki za wytłumaczenie. ANT+ z tego co widzę też nie będzie mi raczej niezbędny, nie korzystam z żadnych innych zabawek. Niemniej za Garminem mocno przemawia to, że jest to "świeższa" konstrukcja. I nieco lepiej wygląda, bo Suunciak dość duży. Ostateczny wybór najłatwiejszy na pewno nie będzie bo oba są spoko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ant to must have dla zegarkow sportowych


@future_taylor: tylko że właśnie ja z niczym poza telefonem nie chcę się łączyć:)

Jeżeli potrzebujesz zaawansowanych treningów


@yggdrasil: w sumie to nie, ale to chyba najbardziej rozsądne cenowo modele które pokazują na żywo ślad/trasę.

Czuję, że padnie na Garmina. Poczekam tylko na jakieś promki, nie spieszy się z zakupem.
@florekflorek: Sam mam Suunto 5.
Do tego co ja go używam czyli bieganie/rower/góry spokojnie mi wystarcza. GPS bez konieczności podłączania telefonu jest naprawdę spoko. Aplikacja od Suunto jest całkiem fajna. Ja go dorwałem w bdb cenie także dlatego nawet się nie zastanawiałem między nim a Garminem. Obsługa przyciskami jest dla mnie plusem w zimie.