Wpis z mikrobloga

@marek-stefan: dalej nie rozumiem co to #!$%@? za wyrok:
"Przez 3 lata Małgorzata Z. nie może też uczestniczyć w streamach z udziałem wulgaryzmów, alkoholu czy przemocy."

jak można komus zakazywać uczestnictwa w streamach z udziałem wulgaryzmów, to tak jakby skazać aktora, że nie może grać w filmach z alkoholem, przemocą lub wulgaryzmami, a w innych może ktore są ładne. Przecież to jakaś kpina
@ChoondZ: ale ja rozumiem, i jeżeli komuś należy się zabranie prawa do streamowania to tuczenko na pewno jest w top3 ale serio co to za wyrok zakazujący udziału w streamach z użyciem wulgaryzmów, na jakiej podstawie co to w ogóle za #!$%@? prawo.
Przez 3 lata Małgorzata Z. nie może też uczestniczyć w streamach z udziałem wulgaryzmów, alkoholu czy przemocy


@girabaldi: Może nawet srać przy robienie świecy, ale nie moze tego zrobić na streamie, czaisz? Ty w ogóle wiesz, dlaczego akurat ma zakaz robienia tego wszystkiego na streamie?

to jeżei moje chodzenie do żabki prowadzi do upijania się przeze mnie i łamania prawa to sąd zakaże mi chodzenia do żabki?


Jesteś żywym dowodem na
@Mr_Squno: daruje sobie wyzywanei sie bo widocznie zaraziłeś się tym #!$%@? umysłowym i nie umiesz odpowiedzieć jak człowiek tylko jak goha. Wiec napiszę jeszcze raz, dobitnie i jasno:

Jeżeli ktoś popełnia przestępstwo, na streamie czy na filmie czy na na zdjęciach to odpowiada za to przestępstwo i za to przestępstwo należy mu się kara. Jeżeli istnieje ryzyko, ze jego postępowanie wpływa negatywnie na szersze grono odbiorców tych treści to można mu
daruje sobie wyzywanei sie bo widocznie zaraziłeś się tym #!$%@? umysłowym i nie umiesz odpowiedzieć jak człowiek tylko jak goha. Wiec napiszę jeszcze raz, dobitnie i jasno:


@girabaldi: Uwierz, że chciałem się powstrzymać i rzadko kiedy stosuje się do tych niskich metod, ale czytając twój komentarz, ciśnienie mi podniosłeś.

Ale czym jest zakaz występowania na streamach z użyciem wulgaryzmów?


Wiesz, że te "wulgaryzmy" na streamach trwały prawie 3 lata? Spójrz okiem
M.....o - > daruje sobie wyzywanei sie bo widocznie zaraziłeś się tym #!$%@? umysłowy...
@girabaldi: bez kitu to samo myślę i tak to widzę. A moi znajomi sądzą tak jak mr squno. Rok temu znajomy bez prawka #!$%@? wbił się w drzewo
Dostał zakaz na 5 lat grzywnę zawiasy jakieś i kuratorke która karze mu iść do pracy i ustawia mu życie. Śmieszy mnie to bo jakby mi ktoś kazał iść do pracy to bym go #!$%@? wysmial. Jakim cudem jacyś idioci maja decydować co
@Mr_Squno: to chyba własnei Ty to źle rozumiesz bo wulgaryzmy to wulgaryzmy bo na publiczne znieważenie jest osobny paragraf. Kolejna sprawa, picie alkoholu, co jest zresztą podkreślone przez to, że ma iść na terapie i leczyc się z rzekomego (rzekomego bo pewnie nikt jej nawet nie badał) alkoholizmu. Jasne, ja czy Ty możemy sobie napisać "no przecież alkoholiczka na 100%" ale pewnie żaden z nas nie jest specjalistą więc nasze #!$%@?
@girabaldi: jak ktoś nie ma w głowie to ma w dupie że tak powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogółem mogli menelicy dać taki nakaz pójścia do pracy haha i ciekawe co dalej? Zamknęli by ją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@girabaldi

@girabaldi: Jeżeli streamy prowadziły do łamania prawa i były przyczyną upijania się (co według sądu miało miejsce) to jako środek zapobiegawczy wydaje mi się że jest to w jakiejś kompetencji sądu żeby tego zakazać


Tak poprzez ograniczenie Twojej wolności poprzez umieszczenie cię w zakładzie karnym
@ChoondZ Ty mówisz o pozbawieniu wolności Więzienia są przepełnione A sąd nie jest od zamykania w więzieniu tylko od wymierzenia sprawiedliwości i karania adekwatnie do czynu Jaki pożytek z zamykania ich w więzieniu? Dla nich największą kara jest konieczność podjęcia pracy i rezygnacji z transmitowania meliny

MOŻE przy okazji się zresocjalizują
@POTEZNA_HAUBICA O tym właśnie mówiłem. Największą karą jest brak streamow i donejtów madek z UK (Anglia). Zresztą gdyby Tucznik nie miał FAS i nie gadał głupot dalej siedział by sobie w cieplutkim hotelu a my właśnie oglądali byśmy obsraną kanape ze zgonujaca na niej menelica. No ale cóż, ego nie pozwoliło mu siedzieć cicho.
@girabaldi: Albo dostajesz wyrok bezwzględnego więzienia, idziesz do pudła, a potem robisz co chcesz, albo dostajesz wyrok w zawieszeniu - nie idziesz do pudła, ale przez określony czas czegoś ci nie wolno - na przykład chlać wódy na strimach.
Goha nie chciała iść do pudła więc nie pójdzie. Ale przez 3 lata musi być grzeczna. Coś za coś.
na jakiej podstawie co to w ogóle za #!$%@? prawo.


@girabaldi: Poczytaj w google czym są warunki próbne przy zawiasach, jaki mają cel i jakie są ich rodzaje.

Jeśli ci się nie chce to ci powiem. Warunki próbne po pierwsze są opcjonalne, bo przecież nie musisz się zgadzać na zawiasy. Goha jak najbardziej zamiast mieć 3 lat zawiasów i warunków, mogła wybrać kilka miesięcy więzienia i po wyjściu nie mieć żadnych