Wpis z mikrobloga

Mirki, szlag mnie trafia, bo od września nic nierejestrowanego do mnie nie przyszło z zakupionych rzeczy. Dochodzą jedynie rejestrowane ASS 0045 oraz ePacket. Nawet Cainiao z "PL" na początku nie przyszło. Jak patrzałem na komentarze pod przedmiotami, to wychodzi na to, że wszystko do Polski dociera ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #zakupyzchin #gdziesamojezakupy #tracking #trackingchina #aliexpress #banggood #gearbest (dla zasięgu)
AndrzejCieWidzi - Mirki, szlag mnie trafia, bo od września nic nierejestrowanego do m...

źródło: comment_ozxPYONlVilycDhL3F26wAuCnaXty1r6.jpg

Pobierz
  • 32
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AndrzejCieWidzi: mi wczoraj przyszła paczka z lipca... Jeszcze Cie coś zdziwi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale fakt od listopada nierejestrowane nie przyszły jeszcze... Coś jest na rzeczy
U mnie z 11.11 nie doszło 9 przesyłek z 45 ! Kitajce tak walą w ciula że jeden z nr .przesyłek który śledziłem był podany fałszywy z poczty oddalonej jakieś 300 km .


@126technics:

A u mnie na okolo 40 przesylek, dotarly wszystkie. Te z ASSem w ciagu 2-3 tygodni od nadania, te nierejestrowane w okolo 50 dni.

Jeszcze czekam tylko na pojedyncze sztuki z BF ;)
@AndrzejCieWidzi: Według DHL-a tydzień temu przerzucili moją przesyłkę GLOBAL Expres
do WER Warszawa (te akurat z reguły były Expres i przez WER przechodziły w jeden dzień)... teraz nawet nie ma statusu zarejestrowania w WER-ze na stronie Poczty Polskiej - leży pewnie tam gdzieś w kolejce do zeskanowania :-D