Wpis z mikrobloga

Kto jeździ MAN-em, ten zna doskonale ten kawałek plastiku. To dolny narożnik zderzaka. O tyle wdzięczna część, że łatwa w montażu i tania, a uderzenie w to miejsce nie powoduje kosztownych napraw lub wymiany całego zderzaka.

Siedzę sobie przy robocie i nagle na na maila przychodzi faktura z Opoltransu. Zaglądam, a tam owiewka zderzaka kupiona dzisiaj w Jeleniej Górze. Zadzwoniłem do kierowcy, który tam jest i zapytałem czy to on kupował. Powiedział, że on, bo ułamał to wczoraj, ale nie chciał mi tym niepotrzebnie zawracać głowy, więc kupił ją i zamontował, bo skoro on zniszczył, to on naprawia. Aż mi się ciepło na sercu zrobiło. Ludzi z zasadami zawsze się szanuje.
#pracbaza #bekaztransa #zycietruckera
Pobierz
źródło: comment_C4KR2nhEpAKN6ogeKAnB3mDilcq0owOn.jpg
  • 47
@JudzinStouner: @baqs: @pokemonowa: @kretoslaw25986:

Jest z niego po prostu dobry taktyk, wydał 32zł a wyrobił sobie dobrą opinie. Te 32zł wróci do niego teraz kilkanaście razy. Popieram w 100%

Zupełnie odwrotna postawa do większości kierowców gdzie im się wszystko należy, a za reszte zapłaci dziad. I później się ludzie dziwią że jeden robi lepszą a drugi gorszą robotę.
@JudzinStouner: spodziewałem się, że napiszesz, że naprawił, bo uszkodził, ale że zapłacił z firmowej karty XD ale kultura. Mam w firmie kumpla-cebulę, który przytarl ciągnik na barierkach betonowych na zwezce, kupił na allegro szpachle do plastików i nocami lepil osłonę zbiornika XD wygląda to tragicznie ale on zadowolony, bo nie straci 100€ premii XD Kisnę z tego zawsze jak to widzę xd