Wpis z mikrobloga

Chcę kupić grę Europa Universalis IV. Wystarczy mi podstawowa wersja bez dodatków. Ale mam pytanie - gra na Steam kosztuje ok. 142 zł, a na różnych innych stronach np. Eneba 26 zł. Skąd jest taka ogromna różnica? Mogę bezpiecznie kupić klucz do gry za te 26 zł? Nigdy wcześniej nie kupowałem kluczy do gier, także jestem w tym laikiem. Możecie coś poradzić?

#gry #komputery #europauniversalis #europauniversalis4
  • 7
  • Odpowiedz
@Kruty: Sama podstawowa wersja jest bez sensu.
Te kilka podstawowych DLC potrzebujesz inaczej brakuje bardzo waznych ficzerow.

O ile nie chcesz po prostu przetestowac sobei gry to musisz sie liczyc, ze DLC sa nieodzowne.

A co do kluczy, to zawsze kupuje z innego zrodla niz steam i to na roznych gownostronkach. Do tej pory nie mialem nigdy problemu.
  • Odpowiedz
@Nikron: @Zephyrrr: ok, dzięki za info. Czyli raczej nie powinno być wtopy jeśli kupię na tych innych platformach? Rozumiem, że później wpisuję klucz w steam i normalnie instaluję grę. No i faktycznie może lepiej od razu jakieś dodatki, bo jak mi się spodoba to będę dwa razy płacił za to samo.
  • Odpowiedz
@Kruty: Tak, raczej nie powinno być wtopy i ja takowej nigdy nie miałem (choć korzystałem tylko z g2a). Potem wchodzisz do swojej biblioteki na steamie, klikasz "Dodaj grę" potem "Aktywuj produkt na Steamie" wpisujesz klucz i normalnie sobie instalujesz gierke :P
  • Odpowiedz
Chcę kupić grę Europa Universalis IV. Wystarczy mi podstawowa wersja bez dodatków.


@Kruty: Nie wystarczy ci ;) EU4 tylko z dodatkami (niekoniecznie wszystkimi, ale jest kilka koniecznych - poszukaj na tagu #eu4).
  • Odpowiedz