Wpis z mikrobloga

Mam problem, będąc ostatnio na spacerze znalazłem takie oto sybmbole na drzewie plus... no właśnie co?

Odrazu mówię raczej nie mam nic przeciwko czy coś po prostu jestem ciekaw jakie to wyznanie albo wiara w co lub kogo i co znaczą te symbole.

Reszta w komentarzu

Pojawiła się sugestia że może być to #wicca
#poganie #wierzenia #wiedzmy #runy #slowianie #satanizm #wiara #celtic #celtowie i trochę #creepy
once-ler - Mam problem, będąc ostatnio na spacerze znalazłem takie oto sybmbole na dr...

źródło: comment_5xrZpCeb499Tr24K6VfnJg8dCDvdP12Y.jpg

Pobierz
  • 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@once-ler: w lodzi kiedys podobno bylo sporo satanistow w latach 90tych. Osiedle na ktorym mieszkam bylo zasiedlone w latach powojennych ludzmi z kresow. Kilka lat temu w lasku kolo mojego osiedla znalezlismy z kolegami psa przecietego na pol. Byla tylko polowka z glowa bez wnetrznosci. Przecięty rowno na pewno za pomoca jakiegos narzedzia. Mozliwe ze to jakies zwyrole, ale niedaleko tego miejsca sa stare pustostany gdzie starsi zawsze mowili ze tam
@dracul: Mi się podobał po prostu jako film i fajne było to że gryzie temat straszenia od innej strony bo cały czas jest jasno - nie mówię że musi ci się spodobać ale warto zobaczyć żeby mieć własne zdanie trochę jak z filmami Kubricka - jedni chwalą inni mówią że nudne i wg nic się nie dzieje @Blahblahaa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uszyk90: drogi kolego, są różne #!$%@? na tym świecie, ale nie łącz tego, proszę, z satanizmem. W satanizmie nie ma czegoś takiego jak składanie ofiar z żywych istot. Tu nie wolno robić komuś czegokolwiek wbrew jego woli.
@van-der-staas: zgadzam się. Na świecie są różne #!$%@?. Dla niektórych ludzi bycia satanistą może wiązać się z obcowaniem z szatanem a dla innych obcowaniem z naturą. Jedni będą składać ofiary a inni dbać o zwierzęta ¯\_(ツ)_/¯